Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Recommended Posts

Τελικά Αζα εσύ πας σε κλασι ή κινγκπιν?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Για kingpin αργουμε ακομα.Παμε σε ''απλη''780 ti class και αν δεν μου κανει τα κολπα οπως θελω και οσο θελω τοτε παμε στην kingpin:dirol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ρε παιδιά έχω τρελαθεί δεν ξέρω τι να επιλέξω βοηθείστε! 780 Ti Windforce, 780 Ti DirectCU II ή EVGA 780 Ti ACX SC??? 659 η 1η 719 η 2η 707 η 3η από Greece! Ξέρω πως η Classified είναι η καλύτερη όμως θα προτιμήσω αγορά από ελλάδα! Help!!

Link to comment
Share on other sites

Για kingpin αργουμε ακομα.Παμε σε ''απλη''780 ti class και αν δεν μου κανει τα κολπα οπως θελω και οσο θελω τοτε παμε στην kingpin:dirol:

Αμα δεν στα κανει τα κολπα μου την πουλας κ πουλαω με την σειρα μου την classy σε αλλον :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω τρελαθεί δεν ξέρω τι να επιλέξω βοηθείστε! 780 Ti Windforce, 780 Ti DirectCU II ή EVGA 780 Ti ACX SC??? 659 η 1η 719 η 2η 707 η 3η από Greece! Ξέρω πως η Classified είναι η καλύτερη όμως θα προτιμήσω αγορά από ελλάδα! Help!!

Αν ειναι να την παρεις απο Ελλαδα πας σε gigabyte 780ti windforce

Link to comment
Share on other sites

Ο skyn3t άζα μου λέει να πάω σε Asus και απορώ γιατί, δεν διαβάζω και τα καλύτερα στα reviews... Με GPU Clock στα 954 χτυπάει 78 με 80 βαθμούς όταν η Gigabyte έχει πολύ πιο χαμηλές θερμοκρασίες με GPU Clock στα 1020! Επίσης και ο θόρυβος είναι αυξημένος και το Overclockability χαμηλό! Σαφώς είναι σε τι κομμάτι θα πέσεις αλλά σαν γενική εικόνα δεν ξέρω αν η asus αξίζει τα 60 ευρώ παραπάνω ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Ο skyn3t άζα μου λέει να πάω σε Asus και απορώ γιατί, δεν διαβάζω και τα καλύτερα στα reviews... Με GPU Clock στα 954 χτυπάει 78 με 80 βαθμούς όταν η Gigabyte έχει πολύ πιο χαμηλές θερμοκρασίες με GPU Clock στα 1020! Επίσης και ο θόρυβος είναι αυξημένος και το Overclockability χαμηλό! Σαφώς είναι σε τι κομμάτι θα πέσεις αλλά σαν γενική εικόνα δεν ξέρω αν η asus αξίζει τα 60 ευρώ παραπάνω ευρώ.

Mην παρεις asus φορανε ελπιδα μνημες και δεν χρονιζουν.Ειναι δυσκολο να βρεις σε asus πλεον hynix.Η πας σε evga η σε gigabyte.Δεν ξερω εαν στην ευρωπη στελνουν βλαμενες asus με μαπα μνημες και αμερικη με hynix.Αλλα επειδη θα παρεις απο Ελλαδα πας σε gigabyte για μενα εαν εχεις το κατι παραπανω πας evga

Α!Κοιτα και προς msi μερια εχουν πολυ καλες καρτουλες οσες ειχα απο msi και χρονιαζανε αρκετα καλα και δε μου ειχαν κανει το παραμικρο

http://www.msi.com/product/vga/GTX-780Ti-GAMING-3G.html#overview

Link to comment
Share on other sites

Και η δικιά μου, λέτε να μου βγάλει θέμα θερμοκρασίας που η κάρτα ήχου είναι ακριβώς δίπλα στον έναν ανεμιστήρα?

Bαλε πιο κατω την καρτα ηχου απο οτι βλεπω εχεις αρκετες pci ελευθερες

Βαλε τη καρτα ηχου στην λευκη την τερμα κατω δεν θα εχεις θεμα θα παιζει.Απλα θα χρειαστει να ξαναπερασεις οδηγους της καρτας ηχου πιθανον

Link to comment
Share on other sites

Bαλε πιο κατω την καρτα ηχου απο οτι βλεπω εχεις αρκετες pci ελευθερες

Βαλε τη καρτα ηχου στην λευκη την τερμα κατω δεν θα εχεις θεμα θα παιζει.Απλα θα χρειαστει να ξαναπερασεις οδηγους της καρτας ηχου πιθανον

To ξέρω αλλά για αρχή θα την αφήσω εργοστασιακές ρυθίσεις. Αν αρχίσω να παίζω με την καρτούλα βλέπω να την βγάζω εντελώς. Ασε που στο βάθος του μυαλού μου είναι και μια 2η class όταν μπορέσω.

Για τα παιχνίδια σας ήρθαν οι κωδικοί?

Link to comment
Share on other sites

οι κωδικοι εκαναν 2 εργασιμες για να ερθουν . σου στελνουν κατι κωδικους που τους βαζεις στο uplay για να παιξεις assisin creed kai blacklist και στο steam για το batman.

Λογικα θελει register η καρτα για να σου δωσουν κωδικους σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μου σπάσει τα scoria θα εχει και το -> Official seal of ΚΟΛΑΣΗ certified...

Sebastian.jpg

Tι ROG και Kingpin seal και λοιπές @@ :p

Με προκαλεις? Με τι θες να στα σπασω με τιτανα η την 780τι class? Αχαχαχα εισαι για να εισαι εφτιαξες και γαμω τα medal.Στειλτο evga να βγάλουν και 780τι sebastian kolasi edition

Link to comment
Share on other sites

Εφτααασεεεε!!!

[MENTION=478]sebastian[/MENTION] ετοιμασου αν και συμμαχοι :hehe::hehe:.....πρεπει να σου δωσω μερικα αποτελεσματα σκορια εχε χαρη που με αργει η ΕΚ με το μπλοκακι.Πραγματικα η καρτα ειναι γαιδουρι να δουμε και τι κανει!!!

cddf.jpg

cjkq.jpg

09ro.jpg

fxhp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.