Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Scoria scoria scoria θελω να δω.... [MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] καλοριζικη!!!!

Ζόρισε την γιατι το πολυ ενα 3μηνο θα μεινει στο PC σου!

Ευχαριστω αγόρι θα σας δωσω σκορια αυτο ειναι σιγουρο.Το σιγουρο ειναι οτι θα μεινει στο pc μεχρι να δω τι κανει η kingpin μολις βγει. ...αν και μπορει να την κρατήσω μεχρι maxwell εποχή. Ειδομεν

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας φυγει αυριο η περιεργεια Πανο για να δουμε!

Για αρχη καλοριζικη Νικολα η καρτουλα.:clap:

ΑΛΛΑ θες να μου πεις οτι εχεις απο χτες την καρτα στα χερια σου και δεν την εχεις βαλει επανω στο μηχανημα περιμενοντας το μπλοκ!!! ΟΧΙ ρε φιλε δεν γινεται αυτο.:-O

Τι την πηρες τοτε ρε φιλε ημαρτον.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη καλοριζικη Νικολα η καρτουλα.:clap:

ΑΛΛΑ θες να μου πεις οτι εχεις απο χτες την καρτα στα χερια σου και δεν την εχεις βαλει επανω στο μηχανημα περιμενοντας το μπλοκ!!! ΟΧΙ ρε φιλε δεν γινεται αυτο.:-O

Τι την πηρες τοτε ρε φιλε ημαρτον.

Eυχαριστω Τακαρε!!!Και ομως πρωτη φορα το κανω αυτο δοκιμαζω τις αντοχες μου αχαχαχ.Αυριο μαλλον γιατι πρεπει να κουμπωσω και τα νερα στο ολο συστημα.Αλλιως θα την ειχα βαλει

Link to comment
Share on other sites

Για kingpin αργουμε ακομα.Παμε σε ''απλη''780 ti class και αν δεν μου κανει τα κολπα οπως θελω και οσο θελω τοτε παμε στην kingpin:dirol:

Αζα τελειωνε αγορινα μου με το σαπακι ... :hehe:

You think I would put my name on a locked down card?

EVGA GTX 780 Ti Classified K|NGP|N Edition | EVGA Forums

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.