Jump to content



Πρόβλημα με τιμή PSU


Angelusmorts

Recommended Posts

Είχα κάνει ένα thread ότι θα πάρω ένα καινούριο pc και αγοράζω κάποια κομμάτια που το e-shop δεν τα πουλάει.Έτσι πήρα το monitor και την καρτα γραφικών και τώρα περιμένω το PSU.Είναι αυτό:

PSU :: Corsair Power Supply 850W ATX 24 pin HX850 CP-9020032-EU Active-PFC Retail - Visionstudio.gr

Το πρόβλημα είναι ότι όταν έκανα την παραγγελία η τιμή ήταν στα 158 ευρώ(το είδα στο skroutz,όπου και ήταν 2οι στην πιο χαμηλή τιμή)και επίσης έλεγε ότι μπορούσαν να μου το φέρουν μέσα σε μία εργάσιμη(όχι μόνο προτίμησα να το πάρω από αυτούς για την τιμή αλλά και γιατί η Θεσσαλονίκη είναι κοντά στις Σέρρες.Τώρα όσοι ανοίξατε το link θα δείτε πως η τιμή είναι στα 180+(το τονίζω πως όταν έκανα την παραγγελία ηταν 158)και πως είναι διαθέσιμο σε 10 εργάσιμες.Η ερώτηση μου είναι θα πληρώσω το ποσό το οποίο υπήρχε στην παραγγελία μου ή αυτό που έχουν τώρα και αν έρθει το courier μπορώ να μην δεχτώ να πληρωσω?Ρωτάω και εδώ πέρα γιατί παίρνω τηλέφωνο στο τμήμα πωλήσεων και δεν το σηκώνει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ για το quick reply το θέμα είνα μου τώρα είναι ότι τους παίρνω τηλέφωνο και ο τηλεφωνητής μου λέει τις ώρες λειτουργίας και το Σάββατο είναι από τις 10:00.....τι να πώ Ελλάς το μεγαλείο σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η παραγγελία έγινε 20 Οκτωβρίου και είμαστε τώρα 6 Νοέμβρη δεν έγινε τίποτα.Επαναλαμβάνω ότι όταν έκανα την παραγγελία έλεγε 157 ευρώ και ότι ήταν ΑΜΕΣΑ διαθέσιμο και τώρα περιμένω πάνω απο 17 μέρες και μου λέει ακόμα για τον προμηθευτή του.Μήπως μου το πάει για φιέστα γιατί δεν του άρεσε η τιμή που μου το'δινε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.