Jump to content



Α64 3500+


Dodo

Recommended Posts

Χαιρεται.

Τελικα εστησα το συστημα μου με τα εξης¨: Α64 3500+(939) , ASUS A8v Deluxe(k8t80pro), Tagan 480w, 2x512 kingston ,wd 120 sata, καρτα γραφικων την παλια μου Hercules 9700pro!

To mobo της asus τλικα ειναι rev 1 και δυστιχως στο βιος δεν εχει επιλογη agp/pci lock..(οποτε για να μην κανω καμια ζημια το παω σιγα σιγα το θεμα!! ) κατα τα αλλα Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος !!

post-1322-1416071289,7739_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 21:41]

Επειδη παραλαμβανω αυριο ή μεθαυριο το pc μου μπορει καποιος να μου πει τι tests να κανω και που θα τα βρω? Και εγω τον 3500 παρηγγειλα

που αλλου στα tools;)

Link to comment
Share on other sites

Παρτε ενα pi (στα 210 παντα) μετα βιος update, σκληρο burn kai κατι ρυθμισεις!! Καταρχην ρε παιδια ακομα Ψαχνομαι με το bios kai κανω δοκιμες ..Και λογο απειριας ειναι στανταρ οτι θελει πολλες ακομα ρυθμισεις για να τα δωσει ολλα.. Τον υπολογιστη τον εχω 4 μερες ...Υπομονη!

post-1322-1416071291,3453_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dodo

Τον υπολογιστη τον εχω 4 μερες ...Υπομονη!

Το δεύτερο Pi πολύ καλό μπράβο :T:, σίγουρα θέλει ψάξιμο και από την μια στιγμή στην άλλη δε γίνεται, απλά αναφέραμε κάποια standards ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Καλά, τί ρυθμίσεις του άλλαξες και έπεσε 2 δευτερόλεπτα;

αν δουλεψεις το tweaker θα δεις τι μπορεις να κανεις. ειναι μεγαλη υποθεση αυτο το προγραμα. και μπορει να εχει ρυθμησεις στις μνημες και μεσα απο το βιος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.