Jump to content



Sapphire HD 6990 + Accelero Twin Turbo , HD 6970 , HD 6950 + 2X EK Waterblocks


louster35

Recommended Posts

Πωλουνται τα παρακατω:

1) SAPPHIRE HD 6990 4GB GDDR5 + Arctic Cooling Accelero Twin Turbo 6990 Cooler Review | KitGuru = 290 euro

2) SAPPHIRE HD 6970 2GB GDDR5 PCIE = 130 euro

3) SAPPHIRE HD 6950 2GB GDDR5 (reference - ξεκλειδωνει σε 6970) + = 130 euro

Οι ψυκτρες και μονο εχουν 90-100 ευρω η μια και δινονται ΜΑΖΙ με τις καρτες για να φευγουν.

Αν λαβω ξεχωριστη προσφορα για καποια απο τις ψυκτρες μονο τοτε θα σπασει το πακετο και θα δωσω την καρτα απο μονη της.

Κατα προτιμηση απο Αθηνα. Μενω Ηλιουπολη. Για αποστολες εκτος Αθηνων τα εξοδα αποστολης του παραληπτη.

update: 2/11 , εφυγαν τα full cover water blocks. νεες τιμες

Link to comment
Share on other sites

Αν τελικα την δωσεις την 6970 οπως σου ειχα πει σκετη θα με ενδιεφερε...

Αν λαβω ξεχωριστη προσφορα για καποια απο τις ψυκτρες μονο τοτε θα σπασει το πακετο και θα δωσω την καρτα απο μονη της.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο προτυπο pci-express υποστηριζει η μητρικη σου? Αν ειναι μονο pci express 1.0 τοτε ενδεχεται να εχεις θεμα με το γρηγορο bios (Εχει bios switch, το γρηγορο εχει τους χρονισμους της 6970) γιατι τραβαει περισσοτερο ρευμα. Βεβαια για αυτο υπαρχει η εξης λυση: EVGA | Products | EVGA Power Boost | 100-MB-PB01-BR

Link to comment
Share on other sites

Λογικα εχω 2 x PCI Express 2.0 x16 slots απο το site της gigabite. Αν γινετε να μου την κρατισης για μια εβδομαδα (λογο εργασιας δεν εχω χρονο) την θελω σιγουρα. Αν θες στιλε ενα τηλ. στο pitktm@gmail.com ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.