Jump to content



6600k ερώτηση ?


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Ανοιχτο ειναι , ειχα απενεργοποιησει και το power balance το εχω βαλει high για να μην ανεβοκαταιβαινει η συχνοτητα και φρεεζαρει απο εκει αλλα τα ιδια , εκανα unistall τους drivers της ρεαλτεκ για τον sound τα ιδια .

Λες να παω να βγαλω το turbo mode απο το bios ? αν ναι εδω εχουμε προβλημα μιας και υπαρχει αποσταση και δεν σκαμπαζει τιποτα

Ειχα τρεξει και prime95 ολα good

Γενικα τι μπορω να κανω με teamviwer bios και περα δεν μπορω

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

κλεισε το turbo mode και ψαξε να βρεις μια σταθερη ταση!! τξν εχω πατισει και εγω πολλες φορες με αυτην την motherboard!!

Και μετα σου λεει asus μαν περιπου για υα 3,9-4 Ghz μαμα ποσο ειναι και κανενα utility για αυτην μοβο υπαρχει ?

Τεσπα μονο μπλε gigabyte

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Ουτε gigabyte ουτε msi!!! Asus & Asrock :meeting: Η motherboard ειναι για μικρα cpu ασε που λεει οτι υποστιριζει και τα ''μεγαλα'' cpu!!! Ειναι ξεφραγγο αμπελι απο θεμα ψυξης και οχι μονο!Μπορεις να κανεις αλλη δοκιμη για να δεις οτι ειναι απο το τουρμπο!!! Πας ccc-perfomance-cpu power και σου βγαζει μια πρασινη μπαρα!Κατεβασε την στην επομενη συχνοτητα(κατευαζει και το ρευμα αναλογα την συχνοτητα)! Αστο να δουλευει ετσι για να δεις!

Link to comment
Share on other sites

από που κατεβάζω τo ΤurboV γιατί θα πάω να κάψω την asus

---------------

άσε το κανα το στα 3,9 με την τάση στο auto Και βλέπουμε

με το overdrive http://sites.amd.com/us/game/downloads/amd-overdrive/Pages/overview.aspx

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.