Jump to content



Laptop parts,οθόνες,μπαταρίες,cpu,ram


Recommended Posts

Πωλείται :

1) Amd Sempron si-42 smsi42sam12gg AMD Mobile Sempron SI-42 - SMSI42SAM12GG

2) Amd Phenom ii x3 n830 hmn830dcr32gm AMD Phenom II N830 processor - HMN830DCR32GM

3)μια κάρτα ασύρματου δικτύου που είχε μέσα ένα acer 5552G laptop (κατά 90% υποστηρίζει n draft σύνδεση κιόλας )

4) μία κάρτα ασύρματου δικτύου από ένα hp compaq 615

5) Μία μνήμη DDR2 1Gb hynix 800Mhz !!

6) Μιά Οθόνη από acer 5552g μαζί με το καπάκι που κλείνει το laptop καλώδια οθόνης και κεραίας (όπως είναι δλδ όλο το πάνω μέρος του Laptop)

8) Μπαταρία από acer 5552G

9) Μπαταρία από hp compaq 615 (άγνωστη κατάσταση )

10) Πληκτρολόγιο από acer 5552g

11) Εργοστασιακό cooler από acer 5552g

Τα πράματα εκτός από το n9 είναι σε καλή κατάσταση και λειτουργικά άψογα.Επειδή τα Laptop κάψανε μητρικές και τα πέταξα κράτησα αυτά τα parts στο ντουλάπι μήπως και χρειαστούν....

Τελικά τα δίνω όλα μαζί για 50€ για να αδειάσει το ντουλάπι γιατί μαζεύτηκε σαβούρα...

Έχει μπει και αλλού..Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

διαγώνιο και ανάλυση δεν ξέρω...Το Laptop ήταν ένα acer 5552g λογικά θα λέει στο site...Από γρατσουνιές και Pixel καμμένα - κολλημένα δεν έχει τίποτα (τουλάχιστον μέχρι την τελευταία φορά που άνοιξε το laptop)

edit από ότι βλέπω στα site λέει 15,6in και 1366χ768..

Link to comment
Share on other sites

διαγώνιο και ανάλυση δεν ξέρω...Το Laptop ήταν ένα acer 5552g λογικά θα λέει στο site...Από γρατσουνιές και Pixel καμμένα - κολλημένα δεν έχει τίποτα (τουλάχιστον μέχρι την τελευταία φορά που άνοιξε το laptop)

edit από ότι βλέπω στα site λέει 15,6in και 1366χ768..

Έχεις δίκιο, οπότε δεν μου κάνει. Παραχωρώ την σειρά μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.