Jump to content



HP MICROSERVER N40L


altri

Recommended Posts

HP ProLiant MicroServer

Xωρίς δίσκους, αλλά με έξτρα 4gb μνήμη, σύνολο 6gb [ame=http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001XM6OCW/ref=oh_details_o02_s00_i01?ie=UTF8&psc=1]Kingston Valueram 4GB 1066MHz DDR3 RAM CL7 ECC DIMM Memory with Thermal Sensor: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

Εκτός εγγύησης πια, αλλά σε εξαιρετική κατάσταση.

150€ με κατάθεση ή paypal, τα έξοδα αποστολής δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Δίσκο θα κάνω δωράκι αυτόν που έχω εγώ πάνω, έναν WD scorpio black 7200rpm 160gb, για να έχετε όλες τις συρταρωτές θύρες άδειες για αποθήκη, ο οποίος έχει εγγύηση έως τον 7ο του '15, αλλά το smart έχει βγάλει κάποια ένδειξη. Το δουλεύω χωρίς κανένα πρόβλημα εδώ και 1,5 χρόνο όμως. Συνάπτω εικόνες για το δίσκο.

Είναι αθόρυβο το εργαλείο, και λειτουργικό βάζει ο καθένας ο,τι έχει, παίρνει τα πάντα, εγώ του έχω WHS 2011 αυτή τη στιγμή.

Βρίσκομαι στην Ηλεία. Θα στείλω με ΚΤΕΛ όπου βολεύει με τα έξοδα δικά μου, αλλιώς θα συνεννοηθώ με τον εκάστοτε ενδιαφερόμενο.

post-7132-1416077903,0321_thumb.png

post-7132-1416077903,1895_thumb.png

150€ με τον δίσκο

140€ χωρίς κανέναν δίσκο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.