Jump to content



Download web tv episodes


Recommended Posts

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να κατεβάσω επεισόδια από διάφορα web-tv sites όπως αυτά του mega & ant1?

Αν ναι τότε ας μου προτείνει κάποιο mozilla firefox add-on γιατί με το πρόγραμμα stream transport που το κάνω τώρα σέρνετε αφού κατεβάζει το κάθε επεισόδιο με το πολύ 100kb/sec.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα επεισόδια είναι γεμάτα από πνευματικά δικαιώματα και είναι νόμιμο το κατέβασμα μόνο αν το site του καναλιού σου προσφέρει αυτήν την υπηρεσία. Οτιδήποτε άλλο περνάμε σε συζήτηση εκτός κανόνων του site.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα προγραμμα που κανει ακριβως αυτο που θες. Μπορει να χειριστει μεμονομενα βιντεο η μια ολοκληρη λιστα.

Free YouTube Download

Προφανος και δεν ειναι δικο μου θεμα η του φορουμ για να κρινει εαν τα βιντεο εχουν αδεια να περαστουν στον δισκο. Το προγραμμα φυσικα και ΔΕΝ ειναι παρανομο.

Έγινε επεξεργασία από orck
Link to comment
Share on other sites

http://mirror2.internetdownloadmanager.com/idman617build11.exe?b=1&filename=idman617build11.exe

Το κάνεις εγκατάσταση και όταν ανοίξεις τον Firefox ή τον chrome, αποδέξου το μήνυμα που σου λέει πως ο Internet Download Manager θέλει να Βάλει ένα πρόσθετο.

Στην συνέχεα μόλις πατήσεις σε ένα βίντεο του αντ1 θα δείς ένα εικονίδιο Download this Video.

Πάτα το και θα σου κατεβάσει αυτό που θέλεις να δεις αργότερα.

Εγώ κατεβάζω με το μέγιστο της γραμμης μου.

Σημείωση: Θα πρέπει να πατήσεις το Download this Video αφού τελειώσei η διαφήμηση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

http://mirror2.internetdownloadmanager.com/idman617build11.exe?b=1&filename=idman617build11.exe

Το κάνεις εγκατάσταση και όταν ανοίξεις τον Firefox ή τον chrome, αποδέξου το μήνυμα που σου λέει πως ο Internet Download Manager θέλει να Βάλει ένα πρόσθετο.

Στην συνέχεα μόλις πατήσεις σε ένα βίντεο του αντ1 θα δείς ένα εικονίδιο Download this Video.

Πάτα το και θα σου κατεβάσει αυτό που θέλεις να δεις αργότερα.

Εγώ κατεβάζω με το μέγιστο της γραμμης μου.

Σημείωση: Θα πρέπει να πατήσεις το Download this Video αφού τελειώσei η διαφήμηση.με

με έσωσες φίλε...σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.