Jump to content



AMD 3200+ A64 με stock cooling


Borg

Recommended Posts

Λοιπόν έχω την abit kv8 pro 3rd eye Rev 1.1 και προσπαθούσα να βρω την μέγιστη ταχύτητα που είναι τελικά στα 2,570 αλλά χωρίς να μπαίνει στα win και με ρεύμα 1,65 ( παραπάνω δεν δοκίμασα

Επειδή είμαι νέος στο νέο γήπεδο τον Α64 θα ήθελα να μου πείτε αν είναι αρκετά τα όρια του cpu δηλ και ως stepping

Επίσης όσα άτομα έχουν stock cooling μέχρι πόσο έφτασαν και τι mobo ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Aμα δε τον πας 2,5 σκισε τα διπλωματα σου κ μη ξαναπατησεις στο Thelab :p

Ρηξε μια ματια εδω http://www.cpudatabase.com/CPUdb/Showamd.cfm

Ααα και τρεχτον ανελεητο prime εε... ;)

ναι με stock cooling θα πάω και 2,700 :p

thanks για το λινκ ( το είχα χάσει)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 13:18]

Aμα δε τον πας 2,5 σκισε τα διπλωματα σου κ μη ξαναπατησεις στο Thelab :p

Ρηξε μια ματια εδω http://www.cpudatabase.com/CPUdb/Showamd.cfm

Ααα και τρεχτον ανελεητο prime εε... ;)

Εγω λέω να μας στείλεις τον δικό σου και σου υποσχόμαστε να του φερθούμε ευγενικά :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 18:53]

καλά είναι, με τόσο vcore. Προσωπικά θα του έδινα Vcore μέχρι εκεί που το ακούει ακόμα και με stock HSF (που παρεμπιπτόντως είναι πολύ καλή).

Σε idle είναι μια χαρά ακόμα και στα 2600 που τον πήγα εγώ, το πρόβλημα αρχίζει όταν τον τρέχεις σε full load, εκεί αρχίζουν οι τρελλές θερμοκρασίες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας

Σε idle είναι μια χαρά ακόμα και στα 2600 που τον πήγα εγώ, το πρόβλημα αρχίζει όταν τον τρέχεις σε full load, εκεί αρχίζουν οι τρελλές θερμοκρασίες

Πολύ σωστά

Έχω μεν καλό κομμάτι και με έκατσε πολύ καλά η mobo αλλά χρειάζομαι wc. ’λλα έξοδα πάλι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 00:15]

Αραξε κανα μηνα ακομα κ μετα στο πουλαω ετοιμο κ με δωρεαν εγκατασταση το δικο μου :D

Εσύ δεν έχεις καν ντίπλομα καρντιά μου και θα μας δώκεις και wc? ενδιαφέρον :jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.