Jump to content



GIGABYTE GTX TITAN


azazil1190

Recommended Posts

Πωλειται η καρτα του τιτλου στα 500ευρω!Αγορασμενη απο Ελληνικο καταστημα 1/7/2013. Ειναι ελαχιστα δουλεμενη λογο στο οτι βρισκεται σε δευτερο συστημα που δεν πολυ δουλευω!Θα δωθει με ολα της τα παρελκομενα κουτια εγγυηση κτλπ.οπως την αγορασα δλδ απο το καταστημα!Δεκτος ελεγχος στον χωρο μου για την κατασταση της λειτουργιας της.Ειναι σε αριστη κατασταση και εμφανισιακα και λειτουργικα.H αγγελια εχει μπει και αλλου.Ευχαριστω!

cceq.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλτατε καλησπέρα και χρόνια πολλα. Περιμένω να παραλάβω ένα PS4 500 gb από Κοτσοβολο. Θα σε ενδιεφερε ανταλλαγη + 100 ευρω από μέρους μου; Το waterblock που της είχες βάλει υπάρχει; Αν ναι τοτε εννοείται πρόσθετω περισσότερα χρηματα...

Link to comment
Share on other sites

Φιλτατε καλησπέρα και χρόνια πολλα. Περιμένω να παραλάβω ένα PS4 500 gb από Κοτσοβολο. Θα σε ενδιεφερε ανταλλαγη + 100 ευρω από μέρους μου; Το waterblock που της είχες βάλει υπάρχει; Αν ναι τοτε εννοείται πρόσθετω περισσότερα χρηματα...

Καλησπερα φιλε μου επισης με υγεία.! Να σου πω θελω να την πουλήσω για να παω σε κατι αλλο.παντος ευχαριστω για την προσφορα σου συν οτι ειναι δεσμευμένη προς το παρων για το φιλο Λαμπρο που δηλωσε πιο πανω πρωτος ενδιαφέρον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου επισης με υγεία.! Να σου πω θελω να την πουλήσω για να παω σε κατι αλλο.παντος ευχαριστω για την προσφορα σου συν οτι ειναι δεσμευμένη προς το παρων για το φιλο Λαμπρο που δηλωσε πιο πανω πρωτος ενδιαφέρον

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την ενημερωση. Η αλήθεια είναι οτι έχω πιστωτικό απο Κοτσοβολο 480 ευρώ και πριν λιγο με ενημερωσανε οτι το PS4 θα καθυστερήσει λογω έλλειψης αποθεματος.

Αν ο φίλος Λαμπρος ακυρώσει την κράτηση και σε ενδιαφέρει μπορώ να σου δώσω το πιστωτικό μου + διαφορά χρημάτων ( εννοείτα πως το πιστωτικό θα το πουλήσω λιγότερο και όχι στην αναγραφώμενη τιμή) και έτσι και εγω θα βγάλω τα γούστα μου στον τιτάνα και εσ΄υ μπορείς να πάρεις το " κατι άλλο" πού θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα προς το παρων κλεισμενη εκτος φορουμ.Ο Λαμπρος δεν ξερω τι του ετυχε αλλα δεν ηρθε σε επικοινωνια μαζι μου οποτε παει στον επομενο.Ενημερωνω εαν αλλαξει κατι!Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερακαι χρονια πολλα. καλη χρονια.Αν είναι εύκολο να κάνω μια κράτηση μέχρι την Δευτέρα. Το πιστωτικό που προανέφερα πιο πάνω πουλήθηκε και Δευτέρα παίρνω τα χρήματα οπότε κατα 99,9999999 % δικός μου ο τιτάνας.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για να μην γινει καμιά παρεξηγηση.Επειδη η ζήτηση για τους τιτανες ηταν μεγαλη:tongue: και έπρεπε να την καλύψω.Ο ενας τιτανας φευγει στον φίλο απο πανω και ο δευτερος στον Γιωργο κοπριτη.Και μου μενει ο ενας.Παλι καλα που εχω 3 κομμάτια. Εαν πάλι αλλαξει κατι ενημερωνω.Επειδη εφαγα την κοκκινη και καποιοι καταλαβαν λαθος, η αγγελια δεν ειναι για 3 κομματια αλλα για ενα.Ο μονος λογος που εγγραψα το παραπανω ειναι γιατι 2 ατομα θελανε τον τιτανα και επειδη το ενα κομματι δεν γινεται να κοπει στα 2 αναγκαστικα για να μην νομιζουν οτι τους κοροιδευω εδωσα και το δευτερεο κομματι.Το τριτο που μενει ειναι για μενα δεν εχω σκοπο να το δωσω εαν θελησω να το δωσω θα μπει σε αγγελια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.