Jump to content



Adata XPG Xtreme 16GB DDR3-2133 CL10


foivoleon

Recommended Posts

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!!!

Μπαίνω άμεσα στο ψητό: έχω το εξής κιτ που δουλεύει θαυμάσια αλλά θέλω να το βάλω σε ενα χαζοPC που χρειάζεται απλώς πολλή μνήμη και το λυπάμαι να το χαραμίσω γι' αυτή τη χρήση.

Ως εκ τούτου:

Ανταλλάσσεται το συγκεκριμενο kit σε κατάσταση καινούργιου με 2x8GB DDR3-1600 (+ $$ διαφορά).

Συνοδεύεται απο εγγύηση εφ' όρου ζωής.

Χαρακτηριστικά και reviews μπορείτε να διαβάσετε εδώ κι εδώ.

3e2ab6382b138c9b803c65c828e0fd98.jpg

Ενδεχόμενο πώλησης θα εξεταστεί εάν και εφόσον δεν υπάρξει ενδιαφέρον για ανταλλαγή ύστερα απο κάποιες μέρες.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μ'ενδιαφερει κι εμενα,αν δεν κατσει με τον @deninho

Εχω τις Corsiar XMS3 1600mhz CL7 2x2GB και GSkill F3-12800CL7-2GBx2,οι οποιες μαλλον δεν σε βολευουν,οποτε αναφερομαι στο ενδεχομενο τις πωλησης.

Υ.Γ. εχουν αφαιρεθει οι ψυκτρες,λογω waterblock

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!!!

Μπαίνω άμεσα στο ψητό: έχω το εξής κιτ που δουλεύει θαυμάσια αλλά θέλω να το βάλω σε ενα χαζοPC που χρειάζεται απλώς πολλή μνήμη και το λυπάμαι να το χαραμίσω γι' αυτή τη χρήση.

Ως εκ τούτου:

Ανταλλάσσεται το συγκεκριμενο kit σε κατάσταση καινούργιου με 2x8GB DDR3-1600 (+ $$ διαφορά).

Συνοδεύεται απο εγγύηση εφ' όρου ζωής.

Χαρακτηριστικά και reviews μπορείτε να διαβάσετε εδώ κι εδώ.

3e2ab6382b138c9b803c65c828e0fd98.jpg

Ενδεχόμενο πώλησης θα εξεταστεί εάν και εφόσον δεν υπάρξει ενδιαφέρον για ανταλλαγή ύστερα απο κάποιες μέρες.

Ευχαριστώ.

Με Ενδιαφέρει και εμένα.Τις ανταλλάζω με τις Corsair Vengeance 2×8GB 1600 CL9. Pm για λεπτομερειες.

Sent from my GT-N5110 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Επομένως αναμένουμε νεότερα απ' τον deninho.

Αν κάτι στραβώσει, σειρά έχει ο gkagg, ενώ αν δεν κάτσει καμία ανταλλαγή, θα πάρει προτεραιότητα ο fontanero.

Επικοινωνία για συναντήσεις/αποστολές κλπ με PM.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, και συγνώμη για την αργοπορία. Αποσύρομαι καθώς θα πάω για 32gb τελικά :) (προφανώς όχι με τα 20-30€ της διαφοράς :p Απλά δυσκολεύομαι να βρω ίδιο κιτ με τις ADATA για μελλοντική αναβάθμιση)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, και συγνώμη για την αργοπορία. Αποσύρομαι καθώς θα πάω για 32gb τελικά :) (προφανώς όχι με τα 20-30€ της διαφοράς :p Απλά δυσκολεύομαι να βρω ίδιο κιτ με τις ADATA για μελλοντική αναβάθμιση)

Σ' ευχαριστώ για την ειλικρινή και έγκαιρη ενημέρωση.

Η προτεραιότητα περνά στον gkagg. Αν ισχύει ακόμη το ενδιαφέρον ας επικοινωνήσουμε με PM για τα περεταίρω.

Link to comment
Share on other sites

Εαν εισαι απο Θεσ/νικη εχω 2χ8 Kingston λογικα ιδιες με αυτες του deninho με την διαφορα οτι παιζουν 1866 με CL10 και 1600 σε CL9.

1000 συγνωμη αλλα ακυρο, ειδα στα reviews οτι παιζουν σε 2Τ οποτε....

Link to comment
Share on other sites

Εαν εισαι απο Θεσ/νικη εχω 2χ8 Kingston λογικα ιδιες με αυτες του deninho με την διαφορα οτι παιζουν 1866 με CL10 και 1600 σε CL9.

1000 συγνωμη αλλα ακυρο, ειδα στα reviews οτι παιζουν σε 2Τ οποτε....

Τις μνήμες που τις δοκίμασα παίζουν κανονικά 1Τ. Το θέμα είναι ότι έχουν κρατηθεί στον gkagg και εκτός απροόπτου θα τις πάρει, οπότε αν δεν αλλάξει κάτι η αγγελία παγώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.