Jump to content



yahoo mail...Εχει προβληματα η μου φαινεται;;;


pmakr1416003456

Recommended Posts

Το τελευταιο 9 μηνο μου εχουν τυχει τα εξης προβληματα στο yahoo mail

1.Να με πεταξει εξω γιατι το hackaραν λεει

2.Να μην με αφηνει να μπω στο mail απο το web αλλα να μπαινει απο πργραμματα για mail και σε ενα γνωστο εκανε το αντιστροφο

3.Να μου στελνουν mail και να μην μου ερχεται ποτε αλλα ουτε αναφορα στον αλλον οτι δεν εφτασε

Κατι δεν παει καλα; Εσεις εχετε τετοια κουλα;

Με το gmail τι παιζει οσοι εχετε.

Ενα account Που εχει δεν ειχε ποτε θεμα

Link to comment
Share on other sites

To yahoo αντιμετωπίζει αρκετά θέματα τον τελευταίο καιρό είναι η αλήθεια.

Gmail έχω εδώ και κάνα 3χρονο περίπου, νομίζω ότι είναι ποιό σταθερό από το προηγούμενο.

Δεν είχα αντιμετωπίσει πολύ σοβαρά προβλήματα αλλά μην νομίζεις ότι είναι και 100% error free...

Link to comment
Share on other sites

Yahoo; τι μου θυμισες τωρα...

Με Gmail δεν εχω αντιμετωπίσει ποτε κάτι,και εχει και πολυ ωραιο συστημα για συγχώνευσή λογαριασμών αν έχεις πολλούς και αλλα πολλά...

Check it out

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Can you please explain?

Μου κολλάει καμμιά φορά όταν αλλάζω π.χ. από τα εισερχομενα στα απεσταλμένα, άλλη φορά όταν πατάω το πρώτο γράμμα στην αναζήτηση παραλήπτη δεν μου φέρνει τίποτα και έχει λίγο περίεργη συμπεριφορά στον Opera που χρησιμοποιώ επειδή δεν είναι μάλλον 100% συμβατό με τον αυτόν.

Όχι κάτι το τραγικό όμως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.