Jump to content



DDR3 ξεκαθαρισμα...


SLN

Recommended Posts

Λεπον επειδη γινεται ο χαμος απο μνημες που εχω μαζεψει και δεν λεει... εχουμε τα εξης modules (set και μονα τους)

1) Komputerbay 16GB (4x 4GB) DDR3 DIMM (240 pin) 1600Mhz CL 8-8-8-24 1.5V

[ame=http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005OZ5V7S/ref=oh_details_o04_s01_i00?ie=UTF8&psc=1]Αυτες[/ame] στα 100 ευρω

2) 2 x Excelram 8GB 1333 (red heatspreaders) 40 ευρω εκαστο. (θεωρητικα παιζει μπαλα απευθειας με την εταιρια?

3) 1 x Kingston 8GB 1600 (red heatspreaders) 40 ευρω. (εγγυηση τα ιδια με παραπανω)

4) 3 x 2GB Excelram (νομιζω 1333 αλλα δεν το κοβω κιολας... :hehe: ) 15 euro εκαστο 40 και τα 3.

το 1,2,3 ΜΟΝΟ απο Αθηνα, το 4 ΜΟΝΟ απο Ηρακλειο Κρητης.

oc εχω ψαξει πολυ λιγα πραγματα για τα συγκεκριμενα οποτε μη με ρωτατε. Αν καποιος ενδιαφερεται ειναι (φυσικα) ευπροσδεκτος να τις δοκιμασει πριν αγορασει. :hi:

Εχει μπει και αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Να παρεις ενα απο τα καραβια σου και να κατεβεις Κρητη.... :p

Χωρις πλακα... ειναι κατω στο νησι. Ειναι μανουρα λιγο. Αν δεν βρεθει κανεις ιθαγενης για αυτες θα δω ποιον θα χωσω να σου τις στειλει. :)

Link to comment
Share on other sites

στα 30ε για μια μνημη που δεν εχει αποδηξη αγορας δεν ειναι καθολου χαμηλα........(γνωμη μου βεβαια)

αλλωστε εσυ τα δχτηκες τα 30ε σε pm σε περιπτωση που δεν πουληθουν στα40ε ..........(αρα εινια και γνωμη σου).

οπως και να εχει αποσυρω την προσφορα μου γιατι δεν θελω να σε ζημιωσω αφου εινια τοσο χαμηλη η προσφορα μου

Link to comment
Share on other sites

Το 4 εφυγε και το 1 προς το παρον αποσυρεται. :)

Για το 2 που είχα ρωτήσει και νωρίτερα, σε ποια περιοχή της Αθήνας βρίσκεσαι? Τις έχεις δουλέψει καθόλου?

Ευχαριστώ

Εχεις που μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.