Jump to content



Corsair ValueSelect 2x8Gb - €100


Vatos_locos

Recommended Posts

Corsair Value Select DDR3 1600MHz 8GB | Skroutz.gr

2 από αυτά τα dimμάκια

από αγορά κατά λάθος

τιμή και για τα 2 μόνο μαζί 100€ ακατέβατα είναι καινούρια

ή ανταλλάσσονται με αντίστοιχα DDR2

Link to comment
Share on other sites

παιδιά οι μνήμες δεν έχουν τίποτα αγοραστήκαν χθες μπορούμε να πάρουμε τηλ στο κατάστημα να σας πει ημερομηνία με μεγάλη μου χαρά όποιος τις θέλει να φέρει ένα μηχανάκι εδώ να το βάλουμε να τις λιώσει στο memtest η τιμή δεν πάει κάτω από τα 100

159 αγοραστήκαν όπως επίσης αν τύχει κάτι μπορείτε να πάρετε το μαγαζί να σας δώσει ένα αντίγραφο του δελτίου για να έχετε και την εγγύηση γραπτή μην πνιγόμαστε σε μια κουταλιά νερό

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κιόλας αλλά ρε φίλε 2 προκλητικά μηνύματα καπάκι...Έχουν lifetime.'Αντε μην κάνω προσφορά στα 71.

takisv76::clap::clap::clap: το <Ρε> δεν θα το επικροτούσα εγω.........το απεχθανομαι αν θελεις παρτο πισω.

Vatos_locos: δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι δεν εχεις χαρτια αλλα δεν πειραζει ......οταν παρεις το <αντιγραφο> και το εχεις ενημερωσεμε γιατι φανταζομαι οτι καταλαβενεις πως δεν γινεται να παω να το παρω εγω απο το μαγαζι που δεν εχω καμια σχεση με την αγορα των μνημων:sorry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.