Jump to content



Sapphire X58 Pure Black s1366 + CPU XEON W3520


tazerom

Recommended Posts

Πωλείται Sapphire X58 Pure Black s1366(σφραγισμένη) και CPU XEON W3520 (4cores/8threads - καλύτερος του i7 920)

H μητρική έχει και USB3 & Bluetooth.

Τo CPU είναι χωρίς cooler (tray).

TIMH: 180€

Υπάρχουν 2 set.

Συνάντηση σε σταθμό ηλεκτρικού Ν.Ιωνία - Ηράκλειο - Νερατζιώτισσα ( ή κάπου αλλού που να βολεύει κατόπιν συνεννόησης).

Δυνατότητα αποστολής εκτός Αθήνας με μεταφορικά του αγοραστή (ύστερα από κατάθεση).

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση ενός χρόνου (είναι από εξωτερικό) όπου αν χρειαστεί την στέλνω εγώ κανονικά.

Σε περίπτωση που είναι DOA (είναι αχρησιμοποίητη αλλά ποτέ δεν ξέρεις...) εννοείται πως σου δίνω τη 2η μητρική που έχω :).

Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου το κινητό σου για να κανονίσουμε τα διαδικαστικά!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να περιμένεις μέχρι αύριο το απόγευμα και για τα δυο διότι έχω δώσει το μηχάνημα μου για έλεγχο και μάλλον είναι ο επεξεργαστής ; Περιμένω απάντηση μέχρι αύριο το πρωί.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να περιμένεις μέχρι αύριο το απόγευμα και για τα δυο διότι έχω δώσει το μηχάνημα μου για έλεγχο και μάλλον είναι ο επεξεργαστής ; Περιμένω απάντηση μέχρι αύριο το πρωί.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Οκ, κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.