Jump to content



Ζελατίνες


z3et

Recommended Posts

Οι φτηνές ζελατίνες ,όπως ακριβώς και πολυ φτηνές θήκες σιλικόνης ειναι μαπα.

Εχω αλλάξει σε τέσσερα χρόνια 6-7 συσκευές και σε όλες εχω δοκιμάσει πάνω απο μια ζελατίνα.

Μονο puro και belkin ,αμα θελετε κατι της προκοπής ,με τις φτηνές εχω ρίξει τόσα γαμωσταυριδια με την ποιότητα αλλα και με τη δυσκολία που εχουν να τοποθετηθούν αψογα χωρις ουτε μια φισαλιδουλα...

sent from mobile

Διαφωνώ, φθηνές θήκες είναι και οι Nillkin και έχουν πολύ καλή ποιότητα.

Όσο για τις ζελατίνες ποτέ δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με τις φθηνές. Από το πακέτο άντε να χάλαγα μία και αυτό λόγω βιασυνης. Κατά τα άλλα μια χαρά κάνουν την δουλειά τους.

Αν είναι να δώσεις 40-50 ευρώ για μια καλή θήκη και ζελατίνα, καλύτερα να τα δώσεις για καλύτερη συσκευή.

Ιδιαίτερα αν έχεις το μικρόβιο και αλλάζεις τα κινητά σαν τα πουκάμισα :-P

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 ευρώ δίνω για θηκη και αλλα τόσα για ζελατίνα,και μένουν τα ιδια (οταν ειναι ποιοτικά) μεχρι να αλλάξω κινητό.

Αν μια συσκευή εχει 300 € η 600 που είχε το δικο μου,τα αξίζει με το παραπάνω και δε μπαινω στη διαδικασία να αλλάζω πέντε θήκες του 3ευρου μεχρι να δω ποια εξυπηρετεί και δε χαλάει,και να ασχολούμαι με τη ζελατινα κάθε τόσο.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

10 ευρώ δίνω για θηκη και αλλα τόσα για ζελατίνα,και μένουν τα ιδια (οταν ειναι ποιοτικά) μεχρι να αλλάξω κινητό.

Αν μια συσκευή εχει 300 € η 600 που είχε το δικο μου,τα αξίζει με το παραπάνω και δε μπαινω στη διαδικασία να αλλάζω πέντε θήκες του 3ευρου μεχρι να δω ποια εξυπηρετεί και δε χαλάει,και να ασχολούμαι με τη ζελατινα κάθε τόσο.

sent from mobile

Δεν υπάρχει θήκη που δεν χαλάει!!! Ακόμη κ η ακριβή ποιοτική.

Οι θήκες κ οι ζελατίνες χαλάνε ανάλογα με το επάγγελμα του καθενός. :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με ,το επάγγελμα μου ταλαιπωρεί απίστευτα τις συσκευές μου και ειναι και ο λόγος που δίσταζα καποια στιγμη να παρω ακριβό κινητο .

Μιλάω για ΠΟΛΛΕΣ σκόνες,πεσιματα ,υγρασία και πιτσιλιές απο νερα και κραδασμούς και οτι μπορεις να φανταστείς.

Οι puro θήκες οι gel ΔΕΝ χαλάνε.

13 μήνες τώρα ,αμα τη δεις δεν την ξεχωρίζεις απο θήκη μιας βδομάδας.

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με ,το επάγγελμα μου ταλαιπωρεί απίστευτα τις συσκευές μου και ειναι και ο λόγος που δίσταζα καποια στιγμη να παρω ακριβό κινητο .

Μιλάω για ΠΟΛΛΕΣ σκόνες,πεσιματα ,υγρασία και πιτσιλιές απο νερα και κραδασμούς και οτι μπορεις να φανταστείς.

Οι puro θήκες οι gel ΔΕΝ χαλάνε.

13 μήνες τώρα ,αμα τη δεις δεν την ξεχωρίζεις απο θήκη μιας βδομάδας.

sent from mobile

Δεν ξέρω εγω την κατάβρήκα με μια σιλικόνης των 3 $

Δεν έχει πάθει κάτι. .

Είτε ακριβή είτε οικονομική αν δεν είναι απο λάστιχο θα χαλάσει. .. Αυτό λέω.

Αν η δική σου ήταν δερμάτινη θα χαλούσε είτε κοστίζει 20 είτε 2.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δε μίλησα ποτε για δερμάτινη.

sent from mobile

Βρε παράδειγμα δίνω. ..

Πως δεν παίζει ρόλο η τιμή παντα σε τέτοια πράγματα, κάποιοι βγάζουν 300% κέρδος ποντάροντας στην άγνοια μας.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.