Jump to content



Δύο σκληροί 2ΤΒ + 500GB - 80€ πακέτο!


jpapageorge

Recommended Posts

Πωλούνται οι σκληροί δίσκοι:

Seagate Barracuda 2TB/7200/3,5" με εγγύηση μέχρι μέσα 2015

και

WD Green 500GB χωρίς εγγύηση μα άψογος απο backup εξωτερικό.

Πακέτο μαζί 80€ ή χωριστά 65€ και 30€ αντίστοιχα.

Και ανταλλαγές δεκτές με tablet ή άλλα gadgets ή ότι άλλο έχετε να προτείνετε.

Για άμεση επικοινωνία:

Δημήτρης

6947249383

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να ανεβασεις και ενα τεστ απο το Hd Sentinel για τον 2TB?

Όπως σου έγραψα και σε προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες λέγοντας πολλά και χωρίς λόγο:

"Για το sentinel θα ανέβαζα μα πρέπει να ανοίξω κουτί που βρίσκεται μέσα σε ντουλάπι που βρίσκεται κάτω και μέσα στο ειδικά διαμορφωμένο γραφείο του στούντιο και θα πρέπει να αποσυνδεθούν χίλια πράγματα οπότε.."

Και μου απάντησες με κορυφαία ορθογραφία και μια πρώτη δόση θράσους:

"Οποτε τι? θα το δωσεις νωμιζεις ατεσταριστω?

Φιλε μου λες οτι ειναι δυσκολο να ανοιξεις το κουτι να κανεις το τεστ κλπ.......και για εμενα ειναι δυσκολο να ανοιξω το προρτοφολη μου να βγαλω τα 65ε που ζητας.

Για μετρητα 65ε δεν πιανει ο δισκος ........θελεις ανταλλαγη αλλα με τι να ξερω.

Αν θες μονο μετρητα κανε καλυτερη τιμη γιατι απο 80ε αρχιζουν καινουργιοι στα μαγαζια"

Συμπέρασμα:

Όποιος θέλει μπορεί να τον πάρει και να βασιστεί στο λόγο μου ή να μην τον πάρει και να πάρει καινούργιο!

Μη ζορίζεσαι και μην παιδεύεσαι άλλο με τον δικό μου, πάρε ένα καινούργιο να κάνεις δουλειά σου, να μη με σκοτίζεις και εμένα φίλε χωρίς λόγο.

ΠΑΝΤΑ φιλικά, Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

πριν ανταλλαξουμε τα στοιχεια μας με το pm θεωρησα σκοπιμο και επιβεβλημενο να ζητησω και ενα τεστ απο το hd sentinel και απο την απαντηση σου μπορει να καταλαβει κανεις ποιος απαντησε με θρασος οτι δηλαδη για χιλιες δυο δικαιολογιες δεν μπορεις να το κανεις το τεστ ενω για να τον πουλησεις μπορεις να τον βγαλεις απο το κουτι

Η απαντηση μου ειναι φυσιολογικη και καθολου ειρωνικη οτι δηλαδη δεν θα το αγορασω χωρις τεστ και πως και εγω δυσκολευομαι να ανοιξω το πορτοφολι μου αφου εσυ δεν μπορεις να ανοιξεις το κουτι για να τον τεσταρεις οπως αλλωστε γινεται σε ολες τις αλλες αγγελιες που πουλανε σκληρο δισκο και παραθετουν τεστ ιδικα οταν αυτος δεν εχει εγγυηση απο καταστημα.

Ακυρο απο εμενα ο δισκος αλλα τα συμπερασματα τα βγαζει κανεις

Link to comment
Share on other sites

Hidden
πριν ανταλλαξουμε τα στοιχεια μας με το pm θεωρησα σκοπιμο και επιβεβλημενο να ζητησω και ενα τεστ απο το hd sentinel και απο την απαντηση σου μπορει να καταλαβει κανεις ποιος απαντησε με θρασος οτι δηλαδη για χιλιες δυο δικαιολογιες δεν μπορεις να το κανεις το τεστ ενω για να τον πουλησεις μπορεις να τον βγαλεις απο το κουτι

Η απαντηση μου ειναι φυσιολογικη και καθολου ειρωνικη οτι δηλαδη δεν θα το αγορασω χωρις τεστ και πως και εγω δυσκολευομαι να ανοιξω το πορτοφολι μου αφου εσυ δεν μπορεις να ανοιξεις το κουτι για να τον τεσταρεις οπως αλλωστε γινεται σε ολες τις αλλες αγγελιες που πουλανε σκληρο δισκο και παραθετουν τεστ ιδικα οταν αυτος δεν εχει εγγυηση απο καταστημα.

Ακυρο απο εμενα ο δισκος αλλα τα συμπερασματα τα βγαζει κανεις

1ον - Υπόσχομαι να κλάψω με μαύρο δάκρυ που δε θα πάρεις το δίσκο δικέ μου..

Η πρώτη σημαντική απώλεια για το 2014..

Σε παρακαλώ! Στον δίνω χάρισμα και σου δίνω και 100€, αρκεί να τον πάρεις εσύ, να πάει γούρι!!!

Σε παρακαλώ ρε φίλε!! Στον χαρίζω!!

Και μόνο που ανακάλυψες πως πάω να πουλήσω μούφα δίσκο και βρίσκω χίλιες δικαιολογίες μου άνοιξες τα μάτια!

2ον - Ο δίσκος ήταν μέσα σε NAS και βγήκε απο εκεί!

(Ή μήπως λέω παραμύθια για να στον πουλήσω;;; χμμμ....)

3ον - Και επειδή μυαλό δε βάζεις και επιμένεις στην απύθμενη αγένεια σου (μάλλον σε κανακεύουν πολύ..), εκθέτω εδώ όλη τη συνομιλία για να βγάλει κάποιος συμπεράσματα!

(ένα δίσκο είπα να πουλήσω ο πο...ης και μου τον έβγαλε απο τη μύτη!):

"

Καλησπερα.Σχετικα με την αγγελια για τον δισκο ενδιαφερομια και ειμαι Αθηνα καταρχην για συναλλαγη χερι με χερι.

Καταδευτερον λογο με ενδιαφερι πιο πολυ για ανταλλαγη και οχι αγορα σε μετρητα γιατι τωρα ειναι δυσκολες οι αγορες

Απο κινητα τηλεφωνα σε ενδιαφερει κατι?

Εχω ενα galaxy i5500 με μικρο προβλημα

και δυο LG απολυτα λειτουργικα gm360 λευκο & gt505 μαυρο.

Εχω και διαγφορα παρτσ απο σταθερους υπολογυστες και λαπτοπ

Εσυ ψαχνεις κατι συγκεκριμενο?

Τίποτα απο αυτά φίλε.

δεν ψαχνεις κατι συγκεκριμενο φιλε?

απο μετρητα εχεις σκοπο να τον πουλησεις ?

ανεβασε και ενα Hd sentinel να βλεπουμε τα χιλιομετρα του

Φίλε για μετρητά γράφω.

Για ανταλλαγή δεν έχω κάτι συγκεκριμένο μα κάποια πράγματα γράφω.

Για το sentinel θα ανέβαζα μα πρέπει να ανοίξω κουτί που βρίσκεται μέσα σε ντουλάπι που βρίσκεται κάτω και μέσα στο ειδικά διαμορφωμένο γραφείο του στούντιο και θα πρέπει να αποσυνδεθούν χίλια πράγματα οπότε..

Οποτε τι? θα το δωσεις νωμιζεις ατεσταριστω?

Φιλε μου λες οτι ειναι δυσκολο να ανοιξεις το κουτι να κανεις το τεστ κλπ.......και για εμενα ειναι δυσκολο να ανοιξω το προρτοφολη μου να βγαλω τα 65ε που ζητας.

Για μετρητα 65ε δεν πιανει ο δισκος ........θελεις ανταλλαγη αλλα με τι να ξερω.

Αν θες μονο μετρητα κανε καλυτερη τιμη γιατι απο 80ε αρχιζουν καινουργιοι στα μαγαζια

Δικέ μου λες πολλά και χωρίς να υπάρχει λόγος.

Αυτή είναι η τιμή και άμα φύγει. Μη ζορίζεσαι λοιπόν με αυτόν, πάρε ένα καινούργιο να κάνεις δουλειά σου.

Τα λέμε

υγ με <δελεασε> η υποτιθεμενη αναφορα σου σε ανταλλαγη για οτιδηποτε αλλο

Αν σε ενδιαφερουν καρτες γραφικων Pci-x ειναι η τελευτεα προσφορα μου

"

Link to comment
Από το site της Seagate μέχρι πότε έχουν εγγύηση οι 2tb? Με ενδιαφέρουν και οι 2. (Ελπίζω να μην έχω κάνει κάνα ορθογραφικό λάθος)

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελα φίλε μου, οι δίσκοι είναι 2.

Ενας 2ΤΒ και ένας 500GB. Ο 2ΤΒ έχει -όπως γράφω- μέχρι μέσα 2015.

Link to comment
Share on other sites

Ok αν η τιμή μπορεί να διαμορφωθεί στα 70 με ενδιαφέρουν και οι 2

Υπερβολές αδελφέ...

Χαμηλά είναι ήδη, καλά είναι.

Τελική διευκρίνηση: η τιμές είναι τελικές, δεν υπάρχει ανάγκη, χώρο πιάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα κόκκινη κάρτα!

Επειδή υπερασπίστηκα τον εαυτό μου εκθέτοντας το θράσος των Π.Μ του EZEL.

Και σβήστηκε και το topic..

Όμορφα πράγματα στο thelab!

Το να ενθαρρύνεις τον θρασύ και να υπάρχει τέτοια τροπή είναι απλά απαράδεκτο και φασιστικό.

Ελπίζω να αποκατασταθεί το δίκιο μου, όχι για την κάρτα, μα για την αλήθεια, το σωστό.

Link to comment
Share on other sites

Ο [MENTION=11875]jpapageorge[/MENTION] έχασε τη πρόσβαση στις αγγελίες για την γενικότερη συμπεριφορά προς τους χρήστες αλλά και προς τον δικτυακό τόπο που τον φιλοξενεί. Η αγγελία του θα κλείσει και αν θέλει να την ανοίξει θα μπορέσει να το κάνει στις 5 Μάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.