Jump to content



Sapphire 7870 2gb GHZ Edition


sebastian

Recommended Posts

Αγορασμενη τον Φεβρουαριο του 2013, με υπόλοιπο εγγύησης 1 χρονο απο Πλαισιο. Δίνεται μαζι με Accelero αλλά υπάρχει και η μαμα ψήκτρα με ολα τα παρελκόμενα.

Στα 150 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου

Τα μεταφορικά σε επιβαρύνουν. Δεν θελω να στείλω προϊόν με ΕΛΤΑ.

Τα στέλνω μονο καλά πακεταρισμένα με ACS οπου το κόστος ανεβαίνει αισθητά!

Εκτος εαν εχεις καποιο συγγενικό σου προσωπο να του την δωσω και να αναλάβει να σου την στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποσύρομαι αναγκαστικά μια και η κάρτα δεν χωράει στο κουτί που την προόριζα. Πάντως στην τιμή αυτή είναι υπερ-προσφορά μια που η Accelero μόνη της κάνει 60 €. Καλοπούλητη Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

εαν και εφοσον ερθει η σειρα μου θα συννενοηθουμε για τον τροπο μεταφορας δεν εχω προβλημα με την acs

Η καρτα ειναι 32,5 εκατοστα να πω.

Σε ενδιαφερει να γινει η δουλεια με courier και οχι ΕΛΤΑ ? Τα οποια μεταφορικά σε επιβαρύνουν....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι και είμαι Αθήνα. Μπορώ να συναντηθούμε, αλλά θέλω να ρωτήσω αν γίνεται μία καλύτερη τιμή στα 130 ευρώ ή αν μπορώ να την αγοράσω χωρις την ψύκτρα πιο φθηνά?

ΥΓ: αν ειναι ακόμα διαθέσιμη δλδ!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι στα 140 ευρω και πακετο με την ψήκτρα... οταν αλλάξει κατι θα το αναφέρω!

[MENTION=6460]3likos[/MENTION] ενημερώνεις για την τελικη σου αποφαση εδω στην αγγελια.

[MENTION=2296]Vassilis-7-[/MENTION] εισαι ο επομενος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.