Jump to content



Aγορια... 21/10/04 Πειτε μου τωρα ποια απο αυτες να διαλεξω?


Recommended Posts

Παιδια ειστε υπεροχοι και σας ευχαριστω ολους παρα πολυ...

Απο οτι βλεπω οι δυνατοτητες των χρηματων που διαθετω δεν ειναι και πολλες αλλα οκ! δεν ειναι και ασχημες...

Σας ειμαι υποχρεη...Συνεχιστε εαν εχετε ακομα κατι να προτεινετε...

Φιλακια στα μαγουλακια....

:devil:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πάντως από μια έρευνα αγοράς που έχω κάνει για μένα στα ίδια περίπου χρήματα (300 για μένα βασικά) κατέληξα στις Olympus C-460 ZOOM και μ300 (αν υπάρχει ακόμα). Δεν έχω δοκιμάσει καμία από αυτές αλλά μ'αρέσουν γιατί έχουν κατ'αρχήν 2ετή εγγύηση. Επίσης η μ300 είναι πολύ μικρή. Κατα τα άλλα δεν διαφέρουν σε σχέση με άλλες μηχανές της κατηγορίας. Κοίταξέ τα. www.olympus.com

Link to comment
Share on other sites

επειδή μου αρέσουν οι compact διαστάσεις θα πρότεινα sony L1 http://www.sony.gr/ShowProduct.do?site=odw_el_GR&category=DPH+Digital+Still+Cameras&product=DSC-L1

στην ελλάδα δεν ξέρω αν θα την βρεις 350 αλλά μπορείς να την φέρεις απο έξω

http://www.pixmania.com/gr/gr/56813/art/sony/cyber-shot-dsc-l1-s.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

εμείς θα μείνουμε παραπονεμένοι; :cry:

έλα, δώκε και σε μας :D

Eεεεεπ!!Σεμνα εσυ!! :hehe:

Αμα θες λελουδικο,ζητα απο καμια απο τις κυριες :p:D:p

[sorry για το καρα-off topic βρε Αντμινια...να,παρτε κ συς ενα λελουδακι να μη μου θυμωσετε :flower: :hehe: ]

Link to comment
Share on other sites

Όχι η Ζ10 είναι η διάδοχος της Ζ1. Η Minolta είναι μια από τις κλασσικές φωτογραφικές εταιρίες και εμένα τουλάχιστον δυο ψηφιακές μηχανές Minolta δε μου εχουν βγάλει κάποιο πρόβλημα. Τιμές και μοντέλα πήρα από www.digitalo.gr

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φτασαμε σχεδον στο τελος....Και σας ευχαριστω πολυ!

Με την βοηθεια σας κατεληξα σε μερικα μοντελα και θα ηθελα να μου πειτε απο αυτες τις μηχανουλες που θα σας πω παρακατω ποια θα περνατε εσεις και γιατι θα την διαλεγατε?Εχουμε και λεμε:

1 ΝΙΚΟΝ 4800

2 FUJIFILM FINEPIX S3500

3 MINOLTA Z10

4 OLYMPUS C-765

5 KODAK DX6490

6 CANON IXUS 430

Ok το ξερω βγηκα λιγο εξω απο τον προυπολογισμο μου...

Θα ηθελα την καλυτερη επιλογη ποιοτητας -τιμης.

Επισης αν θα θελατε ,αφου μου προτεινετε ποια να αγορασω,πεστε μου και κανα καταστημα που μπορω να την βρω με καλες τιμες μετροιτης!

Ευχαριστω που με ανεχεστε εμενα και την ασχετοσυνη μου.......

:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.