Jump to content



Asus formula V - 1090T - 6950->6970 cf waterblocks


Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά!

Πωλούνται τα παρακάτω σε άριστη κατάσταση

CPU 1090T @80euro

Asus formula V @120euro

6950 ξεκλειδωμένες σε 6970

Μία gigabyte και μία Sapphire έκαστη στα 160 ευρώ. Στη τιμή συμπεριλαμβάνονται block Acetal Nickel της ΕΚ μαζί με το backplate. Όποιος πάρει και τις δύο στα 300 euro.

Ενδιαφέρομαι να μου φύγουν μαζί με τα blocks οι κάρτες οπότε θα δώσω προτεραιότητα σε άτομα που θέλουν κάρτα και block. ΑΝ τις σπάσω τότε 120 ευρώ έκαστη. (η μία προς το παρόν κρατημένη όμως να ξεκαθαρίσω με ένα φίλο μου μέχρι το βράδυ)

Φωτογραφίες από κάρτες και blocks παρακάτω.

attachment.php?attachmentid=60941&stc=1&d=1393780860

attachment.php?attachmentid=60942&stc=1&d=1393780871

attachment.php?attachmentid=60943&stc=1&d=1393780881

Υπάρχουν σε όλα συσκευασίες κλπ. εγγύηση τσουκ.

Για τις συσκευασίες θα ενημερώσω σε λιγάκι καθώς πρέπει να ανέβω πατάρι μεριά :p (edit: Βρέθηκαν τα πάντα όλα)

Μη με ρωτήσετε μέχρι που πάνε οι κάρτες. ΔΕΝ ξέρω κάτι είχα προσπαθήσει παλιά με ένα παλικάρι απο το φόρουμ αλλά δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. Ολα stock δουλεύανε μέσα στα νεράκια τους και ο επεξεργαστής αν θυμάμαι καλά είχε ανέβει στα 4GHz με 1,4Vcore για ένα φεγγάρι. FPS σε games επίσης μη με ρωτάτε δεν παίζω. Στο σκρολάρισμα είχα καμιά 150άρα fps στον firefox :laughing:

Ποστάρετε εδώ και μετά πμ μόνο για στοιχεία

Προτεραιότητα θα δώσω σε άτομα από Αθήνα και σε όσους θέλουν πάνω απο ένα κομμάτι

Εκτός Αθηνών κάνω αποστολές μετά από κατάθεση του ποσού σε λογαριασμό.

Σε πμ με παζάρια δεν θα απαντήσω

Παραλαβή απο το χώρο μου κατόπιν συνεννόησης

[attach]60941[/attach]

[attach]60942[/attach]

[attach]60943[/attach]

post-20975-1416078197,8872_thumb.jpg

post-20975-1416078198,1593_thumb.jpg

post-20975-1416078198,2685_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=16795]drkaras[/MENTION] αναμένω να μου πεις

[MENTION=1390]JaguarOne[/MENTION] Αμέσως μετά για τον cpu

[MENTION=24771]alldaynews[/MENTION] αγορίνα θα περιμένω λίγο ακόμα, καθώς θέλω να φύγουν πακετάκι οι κάρτες.

edit: παρελκομενα κλπ βρέθηκαν τα πάντα όλα

Link to comment
Share on other sites

next-in-line για τον 1090T

Αγορίνα είσαι επόμενος. Στέλνω πμ

τις sapphire είναι η κάρτα όμως δεν ξέρω αν κάνει

Νίκο η κάρτα σου δεν παίρνει full block. Αν θυμάμαι καλά δεν έχει reference pcb :/

Link to comment
Share on other sites

κανένα πρόβλημα ρε συ. btw χαθήκαμε εντελώς!!!

Να σου πω ακόμα στο πρότζεκτ με το γραφείο την έχεις; Αν θες φουλ μπλοκ γιατί δε πουλάς αυτή και να πας σε μία reference? (απλή σκέψη μιας και θυμάμαι το γραφείο που είχες κάνει)

Link to comment
Share on other sites

κανένα πρόβλημα ρε συ. btw χαθήκαμε εντελώς!!!

Να σου πω ακόμα στο πρότζεκτ με το γραφείο την έχεις; Αν θες φουλ μπλοκ γιατί δε πουλάς αυτή και να πας σε μία reference? (απλή σκέψη μιας και θυμάμαι το γραφείο που είχες κάνει)

:OT:δυστυχώς χαθήκαμε εντελώς

την κάρτα στο γραφείο την έχω και να σου πω την αλήθεια έχω σκεφτεί αρκετές φορες να την δώσω αλλα και το γραφείο σκέφτομαι να το πετάξω και να φτιάξω κάτι άλλο (είτε γραφείο μεγαλύτερο είτε έναν πύργο αλουμινίου)όμως όλο το αναβάλω

Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάνω σπαρταράνε λέμε :p

Asus formula V @120euro

6950 ξεκλειδωμένες σε 6970

Μία gigabyte και μία Sapphire έκαστη στα 160 ευρώ. Στη τιμή συμπεριλαμβάνονται block Acetal Nickel της ΕΚ μαζί με το backplate. Όποιος πάρει και τις δύο στα 300 euro.

Ενδιαφέρομαι να μου φύγουν μαζί με τα blocks οι κάρτες οπότε θα δώσω προτεραιότητα σε άτομα που θέλουν κάρτα και block. ΑΝ τις σπάσω τότε 120 ευρώ έκαστη.

Αν κάποιος θέλει έξτρα φώτος απο μητρική ή οτιδήποτε ας το πει να ανεβάσω

Ποστάρετε εδώ και μετά πμ μόνο για στοιχεία

Προτεραιότητα θα δώσω σε άτομα από Αθήνα και σε όσους θέλουν πάνω απο ένα κομμάτι

Εκτός Αθηνών κάνω αποστολές μετά από κατάθεση του ποσού σε λογαριασμό.

Σε πμ με παζάρια δεν θα απαντήσω

Παραλαβή απο το χώρο μου κατόπιν συνεννόησης

Link to comment
Share on other sites

Η Sapphire μας αποχαιρέτησε και πάει στο νέο της κάτοχο.

Συνεπώς έμειναν

Gigabyte 6950->6970 με block και backplate στα 160ευρώ!

Και

Asus Formula V στα 120 ευρώ

παρελκόμενα συσκευασίες τα πάντα όλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.