Jump to content



ACER ASPIRE 2930-734G25MN Laptop 12.1


Recommended Posts

Καλησπέρα, ήρθε η ώρα να αποχωριστώ το αγαπημένο μου Laptopακι για λόγους ανωτέρας βίας

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.906632

Είναι σε άριστη κατάσταση πολύ λίγο δουλεμένο και θα δωθεί με δώρο τσαντούλα μεταφοράς .

Τιμή 270 € ΣΥΖΗΤΙΣΙΜΗ

Βρίσκομαι Κιλκίς οπότε μέχρι Θεσσαλονίκη μπορούμε να το κάνουμε χέρι-χέρι...απο εκεί και πέρα με λίγη καλή διάθεση και με την βοήθεια των ΕΛΤΑ όλα λύνονται.

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου εγγύηση δεν υπάρχει...είναι μοντέλο 2009...αλλά φυσικά καμμία σχέση με τα παιχνιδο-netbook...αυτό είναι πλήρες laptop...

Όσον αφορά την τιμή κάνε μια προσφορά και το συζητάμε.

Και για την ιστορία...αυτή την στιγμή παίζει windows 8 τζι-τζι.Έχει 2ο παράλληλο installation με Backtrack και αν δεν υπήρχε πρόβλημα για πλήρης εργασία σε Laptop - πιο πολλές ίντσες (δυστυχώς η πιτσιρίκα με το που βλέπει τον σταθερό υπολογιστή ανοικτό τρεεέχχχχεεεειιιιι και πρέπει να κάνω τον ερημίτη).Ειδάλλως δεν το άφηνα το μηχανάκι με τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς χωρίς εγγύηση θα το προσπεράσω εκτός αν η τιμή πέσει με τα μεταφορικά κοντά στα 200ευρώ και γίνει δελεαστικότερο για την φίλη που ενδιαφέρεται για να το συζητήσω ξανά μαζί της. Το budget έπιανε ταβάνι τα 250 αλλά να υπήρχε και μια κάποια εγγύηση έστω 1-2 μήνες υπόλοιπο. Ευχαριστώ :T:

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον: Λόγω αλλαγής σχεδίων τώρα ενδιαφέρομαι και για ανταλλαγή με Laptop πολλών ιντσών (>17...κατά προτίμηση 18.4) με τουλάχιστον τις ίδιες προδιαγραφές...Φυσικά θα παίξει και κάποια χρηματική διαφορά εκ μέρους μου....

Οποίος ενδιαφέρεται κανονίζουμε συνάντηση για καφέ Θεσσαλονίκη και αμφότερο έλεγχο

Link to comment
Share on other sites

Αν και η φίλη αποσύρθηκε γιατί βρήκε άλλο laptop να κάνει τη δουλειά της, σκέφτομαι μήπως τελικά το πάρω εγώ αλλά τα οικονομικά ζορίζουν επίσης.

Θα σε ενδιέφερε ανταλλαγή με αντίστοιχης αξίας hardware;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.