Jump to content



Samsung Galaxy Tab 3: Πρόβλημα video streaming όταν αλλάζω tab


Hydra

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.

Η φίλη μου αγόρασε χτες το Samsung Galaxy Tab3 10.1 P5210 και έχει τρελαθεί, γιατί όταν παίζει ένα βίντεο στο youtube και αλλάζει καρτέλα στον browser, το βίντεο σταματά. Ξέρετε σε τί μπορεί να οφείλεται; Δεν το έχω ακόμα πιάσει στα χέρια μου, αλλά μέχρι να τη δω, καλύτερα να μάθαινα πρώτα τον τρόπο - tablet δεν έχω δουλέψει ποτέ! Το πήρε από αυτό το μαγαζί... μου φαίνεται ύποπτο, αλλά από την άλλη διάβασα σε διάφορα fora ότι έχουν βγει καλά τα προϊόντα τους.

Αν κάποιος έχει το ίδιο μοντέλο, ή γνωρίζει άλλως, θα το εκτιμούσα.

Ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

Θα της πω.

Ωστόσο, γιατί να μην το κάνει κανονικά από τον browser; Θέλω να πω, δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στο εν λόγω μοντέλο, ή γενικά;.. (είμαι τελείως άσχετος) Αν υπάρχει, τότε φαντάζομαι η συσκευή είναι προβληματική ή υπάρχει κάπου ρύθμιση για αλλαγή (έψαξε, δεν βρήκε!).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Και με το youtube application το ίδιο κάνει.

Δε ξέρω από tablets, αλλά το θεωρώ απαράδεκτο να συμβαίνει σε συσκευή 300 ευρώ.

Φτιάχνεται; Ή να πάμε να πάρουμε πίσω τα λεφτά, να βρούμε άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν λάθος πληροφόρημένος. Δεν φταίει η συσκευή.

Δεν το έκανες με το multi window διαφορετικά δεν θα σταματούσε. Πρέπει να είναι στο προσκήνιο και οι 2 εφαρμογές.

Δες το παρακάτω μήπως σε βοηθάει

How to play YouTube videos in the background on Android - PC Advisor

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.