Jump to content



Πωλούνται τρία (3) pc's (tower μόνο) και τρείς (3) ssd 80gb Intel X25 SATA II.


Candyman

Recommended Posts

Για να εισαι τυπικος, θα πρεπει να μιλησεις με αυτον που δηλωσε ενδιαφερον συμφωνα με την σειρα..

Τωρα αν σου πει θα ξερω αυριο/θα πληρωθω σε 10 μερες/γεναει το σκυλι μου κλπ, ειναι στο χερι σου να δηλωσεις οτι δεν θες να προχωρησεις με τον συγκεκριμενο και πας στον επομενο. ;)

Το ξέρω ότι αυτή είναι η λογική. Επέτρεψε μου να σου εξηγήσω. Αν τυχόν δηλώσουν ενδιαφέρον π.χ. ας πούμε 50 (δεν μπορώ να ξέρω πόσοι θα δηλώσουν μέχρι να πουληθούν), δεν μπορώ να το κάνω με pm σε όλους και να περιμένω, γι'αυτό το γράφω εδώ. Η αγγελία είναι ήδη ανοιγμένη δυο βδομάδες, θέλω να τα διώξω τα πράγματα.

Υ.Γ. Αλλωστε ο terry που ήταν ο πρώτος στην σειρά δεν απάντησε ποτέ αν τους θέλει (υποτίθεται θα απαντούσε στις 18/3). Ο επόμενος είναι ο Vassilis7 που ενδιαφέρεται έτσι κι αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Ok μπορεις να το κρατησεις μεχρι αυριο να σου πω 100%

Βεβαίως.

Y.Γ. Πρός όλους: Να ξεκαθαρίσω ότι οι SSD ΔΕΝ δίνονται μεμονομένα. Με ενδιαφέρει να φύγουν με την μία και οι τρείς βασικά.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχουν πουληθει,ΘΕΛΩ και τους 3 δισκους :)

Έχει προτεραιότητα ο Vassilis7 (είναι ο μόνος που έχει επικοινωνήσει με pm προς το παρόν σχετικά με περιοχή) και μετά ο ribo.

Ο Aias θέλει τον ένα μόνο και έχω εξηγήσει ότι τους δίνω μόνο πακέτο.

O Vassilis7 έχει 2 μέρες καιρό να απαντήσει αν θα τους πάρει τελικά, αλλιώς πάμε στον επόμενο (ribo). Θα ενημερώσω εδώ.

Υ.Γ. Θα κρατήσω προτεραιότητα μόνο και μόνο για να είμαι τυπικός με όλους, αλλά δεν θα περιμένω κανέναν για πολύ. Το ξεκαθαρίζω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ: Θελω να ενημερώσω ότι οι SSD έχουν λίγο wear-off (περίπου στο 90% health είναι, με 1000 days or more left). ΔΕΝ έχουν χάσει σε χωρητικότητα.

Δυστυχώς το πρόσεξα μετέπειτα.

Γι' αυτο το λόγο η τιμή πέφτει κατευθείαν στα 90 ευρώ και για τους τρεις.

Παρακαλώ όσοι έχουν δηλώσει ενδιαφέρον, να ενημερώσουν αν ενδιαφέρονται ακόμα.

Υ.Γ. O χρήστης Vassilis7 δεν έχει επικοινωνήσει παρόλο που τον ψάχνω, και κατά συνέπεια χάνει την προτεραιότητα του.

Link to comment
Share on other sites

δηλωνω ενδιαφερον για τους ssd και θα ηθελα να δω ακριβως το hdsentinel τους.

επισης σε ποια περιοχη εισαι?

drkaras: Tα screenshots που ζήτησες. Περιοχή σε pm, αν τελικά σου κάνουν οι δισκοι.

Υ.Γ. Ο χρήστης Vassilis7 επικοινώνησε τελικά πρίν λίγο. Παρόλα αυτά ο χρήστης drkaras πλέον έχει προτεραιότητα (καθότι οι υπόλοιποι χρήστες που είχαν δηλώσει ενδιαφέρον ΔΕΝ γνώριζαν για το θέμα με την φθορά τους -εκτός του Vassilis7-).

Αν δεν τους πάρει εν τέλει, τότε θα τους πάρει τελικά ο χρήστης Vassilis7 που είχε δηλώσει ενδιαφέρον.

post-9787-1416078292,5577_thumb.jpg

post-9787-1416078292,6483_thumb.jpg

post-9787-1416078292,7081_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.