Jump to content



Αλκοολ,γυναικες,clubbing,PC,


aqua

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma

Υ.Γ.......εχω σαν αβαταρ ενα Saab 93 cabrio?????αααααα......μην το κοιτατε αυτο......μετα τα 50 που θα χω λεφτα να κανω τις εκδρομες μου....τωρα και κατσαριδακι να χα καλο θα ηταν....:innocent:

Με πρόλαβες ρε γαμώτο και ετοιμαζόμουν να σε :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

’λλη φάση τα MHz και άλλοι οι γυναίνες.... Και τα δύο χρειάζονται για έναν βασικό λόγο....

- Όταν βλέπεις μετά από 4-5 ώρες ότι το μηχάνημα σου με όσο ρεύμα και να του δώσεις δεν δέχετε να πάει ούτε 1MHz παραπάνω, για να μην το σπάσεις παίρνεις τηλ το αίσθημα και πας βολτίτσα να χαλαρώσεις...

- Όταν τώρα βλέπεις ότι το αίσθημα πάει να σου σπάσει τα νεύρα με τα κουφά και παράλογά (αρκετές φορές) που ζητάει..... Ανοίγεις το PC και ξεσπάς επάνω του....

Συμπέρασμα: Όλα τα πληρώνει το PC, στο τέλος!!!

Σωστός ο μυλονάς αυτό έκανα και εγώ όταν είχα κοπέλα:p:P:P

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι δεν ξέρω... πάντως όσες φορές δεν μου δούλευε το PC δεν ήμουν χώμα για μια βδομάδα, ούτε σκεφτόμουν χαζομάρες για ένα μήνα. Με λίγο ρεύμα ή παραπάνω ψύξη κάτι καταφέρνεις, συνταγές όμως δεν υπάρχουν για γυναίκες. Και πες ότι κάνεις και μια βλακεία... με ένα format στο PC φτιάχνει, κάνε λάθος και με γυναίκα και προσπάθησε να το διορθώσεις μετά....

Ώρες ώρες αν δεν υπήρχε το PC θα είχα σαλτάρει από τον Λευκό Πύργο.

Δεν γίνεται όμως, προχωρούμε απτόητοι για την επόμενη γυνή γιατί πώς να το κάνουμε, θα το θυσιάζαμε το PC για μία γυναίκα που δεν θα ήταν σαν τις άλλες....

Link to comment
Share on other sites

ενταξει οι γυναικες δεν ζητανε παντα λεφτα!εμεις πιστευω νιωθουμε καλυτερα αμα εχουμε αρκετα λεφτα μαζι μας!

υπαρχει και η αλλη φαση που τα πληρωνουν αυτες ¨τα ποτα,τα παρκινγκ....και και και αλλα

αλλο ειναι το θεμα με τις γυναικες πρεπει να σταματησουν να ειναι τοσο 'και καλα' γιατι απο οτι διαβαζα σε μια εφημεριδα το 60% των γυναικων την βρισκουν μονες τους! Δηλαδη προτειμουν να αυνανιζονται παρα να εχουν σχεση μεχρι και απο κει πανε να μας παρουν τα σκηπτρα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.