Jump to content



Περιοδικότητα αγγελιών


Recommended Posts

Καλημέρα σας..

Παρακαλώ λύστε μου μία απορία.

Δημοσίευσα τελευταία αγγελία την 19-2-2014.

Γιατί σήμερα (21-3-2014) δεν μπορώ να βάλω άλλη, αφού έχει περάσει ένας μήνας από την δημοσίευση της τελευταίας;

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα,

Ήθελα να πω την γνώμη μου για το όριο τον αγγελιών. Είναι πολύ λίγες η 2 αγγελίες το μήνα, ειδικά για την ζήτηση, πιστεύω ότι και αλλά μέλη στο φόρουμ έχουν την ίδια γνώμη.

Μια αύξηση του ορίου σε 6 αγγελίες τον μήνα είναι ένα καλό όριο. :clap:

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ. Ο ιστότοπος μας δίνει ένα μικρό βοήθημα στο να πουλήσουμε/βρουμε κάποια πράγματα, σε επίπεδο μη-επαγγελματικο. Οτιδήποτε πάνω απο 2 αγγελιες τον μηνα, αρχίζει να ξεφέυγει.

Ουτοσιάλλως, υπάρχουν εξειδικευμενες σελιδες αγγελιων και άλλα φορουμ με πιο γενικό περιεχόμενο.

Όλα τα παραπανω φυσικά ειναι η προσωπικη μου γνωμη. :flower:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαφωνώ με εσένα. Θα έπρεπε να έχουμε συνδρομή στις αγγελίες, ή έστω ένα ποσοστό επί της αξίας της αγοραπωλησίας. Έτσι, δε θα κλαιγόντουσαν για τις αγγελίες και θα έβγαζε και το site τα έξοδά του.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαφωνώ με εσένα. Θα έπρεπε να έχουμε συνδρομή στις αγγελίες, ή έστω ένα ποσοστό επί της αξίας της αγοραπωλησίας. Έτσι, δε θα κλαιγόντουσαν για τις αγγελίες και θα έβγαζε και το site τα έξοδά του.

Συμφωνώ, να έχουμε συνδρομή στις Αγγελίες.

Θα μπορούσε να μπει μια συνδρομή π.χ. 0,50 Ευρώ για κάθε Αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.