Jump to content



τι σημαίνουν τα αυτά??


tsompanos

Recommended Posts

και η δεύτερη. Δεν μπορώ να καταλάβω πότε μου το βγάζει. Μέσα σε αυτόν το μήνα έπαιξα και doom 3 και όσο έπαιζα δεν μου το έβγαζε καθόλου. Πριν από 4-5 μέρες έκανα και φορματ αλλά εξακολουθεί να μου το βγάζει ακόμα και μετά από καθαρή εγκατάσταση. Ο υπολογιστής είναι :

AMD 3000+ barton,

msi K7N2 ISLR,

HDD 40gb, 80gb, 200gb sata,

2*512ddr 400 Mhz,

msi 5900sp 128 ddr ,

Creative Audigy,

Enermax EG465AX

Μήπως έχει κανείς καμία ιδέα τι είναι ή που οφείλετε?

post-668-1416071341,9852_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αλλο δισκακι με το ιδιο λειτουργικο εχεις να βαλεις?μηπως εχει γινει corrupt καποιο αρχειο μεσα και γι αυτο στο βγαζει καθε φορα..........δανεισου απο φιλο windows xp pro sp1 gr και στησε με αυτο.......εαν λυθει παει να πει οτι ειχες προβλημα με το cd σου....απο την πολυ χρηση ισως........ειχε και ενας φιλος το ιδιο προβλημα με windows xp και το ιδιο και εγω με ενα παιχνιδι..........εγκαθιστοντας απο διαφορετικο cd ολα οκ τωρα....

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω αυτό που λες για το cd γιατί το το πρότεέυταίο μου φορματ ήταν πριν κανα 5άμηνο και αυτλο το πρόβλημα ευμφανίστηκε πριν από ένα μήνα. έκανα φορματ πριν από καμιά βδομάδα αλλά το πρόβλημα ακόμα και μετά από φορματ υπήρχε ακόμα

Link to comment
Share on other sites

μπορει να φταει καποιο προγραμμα που να κανει conflict η ακομη μπορει να φταιει και το overclocking !δεν ποιο προγραμμα εγκατεστησες τη μερα που αρχισε να σου βγαζει αυτο το προβλημα!

κανε και κανενα check disc καλου κακου

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βγάλεις τον firefox τότε! Ποτέ δεν ξέρεις. Αν και αυτά τα μηνύνατα το πιθανότερο είναι να οφείλωνται σε χαλασμένους drivers. Κατέβασε τις νέες εκδόσεις και ξαναδοκίμασε με καθαρό install

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.