Jump to content



DSL Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!


Samael

Recommended Posts

Παιδια χαιρομαι πραγματικα για σας.

Δυστυχως για μενα τα πραγματα μαλλον ειναι απογοητευτικα.Σημερα με πηρε τηλεφωνο ο ξαδερφος μου ο οποιος εκανε αιτηση 2 βδομαδες μετα απο μενα.Αφου πηρε τα ζωα που δουλευουν στο τεχνικο τμημα του πΟΤΕ της Πατρας, μου ειπε οτι ειναι 2ος στην σειρα αναμονης και εγω 6ος.Ακουστε το κουφο της υποθεσης πριν τρεις βδομαδες ημουν 5ος!!!

Οποτε απο Δευτερα που θα ειμαι κατω τους παιρνω Phone ακουνε την χριστοπαναγια τους και αν δω δε αλλαζουν νιονιο κοβω την αιτηση και το ψαχνω για vivodi.Σιγα να μην παρακαλεσω κιολας για να πληρωσω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yog-sothoth

καλοριζικη μιχαλη. και παρε και κανα δισκο γιατι τα gb θα κατεβαινουν σαν στραγαλια.

Oντως....πρεπει να παρω εναν 250Gb οπως με βλεπω...!

Σε 5ωρες κοντεψα το Gb χθες!! :eek:

Μητσο κ στα δικα σου αδερφε,ειναι αλλη αισθηση να σερφαρεις χωρις το ανχος της χρεωσης του πΟΤΕ!! :jump:

Link to comment
Share on other sites

Thanx thanx :D

To Dc++ ηταν ετσι κ αλλιως μεσα :D

Το Shareaza προσπαθω να δουλεψω αλλα σπανια να βρω αμεσα διαθεσιμο αυτο που θελω,συνηθος λεει οτι ειμαι το #3651 κ βαλε...Οποτε ετσι δε γινετε δουλεια....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Ελαμ ντε!Γινονται κ θαυματα τελικα! :banging: :banging:

Να μαντέψω. Έστειλες τον γάτο σου με το ύφος γαμω-και-δερνω για να φοβηθούν και να σου βάλουν Static ADSL 1024Kbps?

Κάτι άλλο. Σε usb είναι το modem?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.