Jump to content



Splinter Cell Blacklist δεν ξεκιναει


Vallgox

Recommended Posts

Οτι λεει ο τιτλος,το game δεν λεει να κανει launch,οσα reinstall και patch κι αν κανω.To πισι μου δεν ειναι το προβλημα μιας και τρεχει κανονικα ολα τα προσφατα games.

Το θεμα ειναι οτι υπαρχει λυση,καθως πολλοι εχουν το ιδιο προβλημα

GO TO:

1: C:\Users\yournamehere\Documents\Ubisoft\­Blacklist\videoSettings.ini

2: Change "WindowStyleFinal=1" option to 0 or 2 μετα αλλαζεις μια επιλογη ingame και τρεχει σαν fullscreen

Φαινεται να δουλευει ετσι για πολυ κοσμο και σωζει και απο αλλα bugs,το θεμα ειναι ομως οτι εγω(και αρκετοι αλλοι)δεν εχουμε καν Blacklist\videoSettings.ini οπου και αν εψαξα δεν καταφερα να το βρω.

Υπαρχει καποιος που να εχει λυσει αυτο το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει σε κάποια άλλη θέση το αρχείο?Βάλε να σου δείχνει τα hidden files and folders από το folder options και κάνε ένα search μέσα στο φάκελο C:\Users

Υποθέτω στον φάκελο του παιχνιδιού έχεις κοιτάξει ήδη?

To έχεις πάρει απο steam ή μόνο του?

Link to comment
Share on other sites

windows 7 ελληνικα εχω,εχω τσεκαρει και τα κρυφα και παντου δεν υπαρχει κατι,το game δεν ειναι απο steam,εχουν και αλλοι το ιδιο προβλημα.

How to fix crash without VideoSettings.ini :: Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Γενικές συζητήσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.