Jump to content



Πως κανω back up το fifa2k5 σε dvd,χωρις να ζηταει 2ο cd?


Lewnidas

Recommended Posts

Συνη8ως επαιρνα τα αρχεια που ζητουσε η εγκατασταση ενος παιχνιδιου σε ενα φακελο και ετσι δεν μου ζηταγε η εγκατασταση 2ο η 3ο σιντι.Τωρα με το φιφα μου ζηταει οτι και να κανω.Υπαρχει κανας τροπος να μπορω να το εγκαταστησω απο το σκληρο μου η και απο το ντιβιντι χωρις να μου ζηταει 2ο σιντακι?

:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και η αλλη περιπτωση να κανεις back up το φακελο του εγκατεστημενου παιχνιδιου και να το σωσεις σε ενα ντιβιντι ,ετσι εχω κανει στο call of duty .Αλλα 8α δοκιμασω αυτο που ειπε το παλικαρι

Link to comment
Share on other sites

Την βρήκα την διαδικασία....

1. Κάνε έναν φάκελο στον σκληρό σου με όνομα "FIFA2005_CD1". Μέσα σε αυτόν αντέγραψε το CD1 και από το CD2 όλα τ΄ αρχεία εκτός από το "autorun.inf" και το "fifapc.ico",

2. ’νοιξε το αρχείο "common_filelist.txt" με το Σημειωματάριο. Θα παρατηρήσεις ότι όλες οι εντολές-γραμμές ξεκινάμε κάπως έτσι: "1,1,path\file" ή "2,3,path\file". Το πρώτο νούμερο, που έχω με κόκκινο χρώμα, δείχνει το νούμερο του CD όπου βρίσκετε το κάθε αρχείο. Απλά εσύ άλλαξε όλα τα 2άρια σε 1,

3. Τέλος γράψε τ' αρχεία σε ένα DVD-R, με όνομα δίσκου "FIFA2005_CD1".

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΩΝ ΑΥΘΕΝΤΙΚΩΝ CD & ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.