Jump to content



Keyboard Microsoft Sidewinder X4


Recommended Posts

Καλησπέρα στο forum.

Πωλείται πληκτρολόγιο microsoft sidewinder x4

Microsoft SideWinder X4 | Skroutz.gr

Δεν υπάρχει η αρχική συσκευασία αλλά υπάρχει απόδειξη και η εγγύηση του λήγει στις 13/2/2016 και είναι απο γνωστή αλυσίδα του χώρου

Είναι σε άριστη κατάσταση, δεν έχει κανένα πρόβλημα στο back-light(κόκκινα leds) και δεν έχω παρατηρήσει να έχει ξεβάψει κάποιο πλήκτρο απο την χρήση.Το πληκτρολόγιο θα το καθαρίσω απο δαχτυλίες/σκόνες όσο μπορώ πριν το στείλω.Σε κάθε περίπτωση το πληκτρολόγιο θα σε μπει σε κουτί και θα πακεταριστεί για να μην σπάσει κατά την μεταφορά του.

Τιμή 30 ευρώ

Περιοχή Θεσσαλονίκη κέντρο.

Προτιμώ να ανταλλάξω χέρι με χέρι προκειμένου να δει και ο αγοραστής το πληκτρολόγιο πριν αποφασίσει.

Τα μεταφορικά βαραίνουν τον παραλήπτη και θα στείλω μετά από κατάθεση σε τράπεζα με όποια εταιρεία courier θέλει(αρκει να έχει κατάστημα κοντά στο κέντρο της πόλης) και θα σταλεί με έξοδα παραλήπτη για να μην υπάρξουν προβλήματα του τύπου πόσα χρήματα ακριβώς να βάλω στην τράπεζα μιας και κάθε εταιρεία έχει τον τιμοκατάλογό της.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, πραγματικά δεν έχω ιδέα.

προτιμάς κάποια εταιρεία συγκεκριμένα(ή ξέρεις κάποια φθηνή)?

αν βολέψει να περάσω αύριο να ρωτήσω μιας και θα έχω τις διαστάσεις του(54x23x4) και να σε ενημερώσω για το ακριβές κόστος

edit. αν δεν το βιάζεσαι περνάω και απο ελτά και ρωτάω πόσο κοστίζει να σου έρθει ως γράμμα συστημένο . Λογικά θα είναι φθηνότερο απο κάθε courier απλά θα αργήσει 2-3 εργάσιμες για να έρθει και πιθανά να πρέπει να το παραλάβεις από το πλησιέστερο ταχυδρομίο σου

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν

με κλασική εταιρεία courier (γενική ταχυδρομική) 7 ευρώ

με elta-courier (αν πας να παραλάβεις από κατάστημά τους) 5 ευρώ

απλό ταχυδρομείο μετά από τηλέφωνό μου στην εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν τιμή 1,5 ευρώ για συστημένο δέμα(αλλά εδώ σχεδόν σίγουρα θα πας να το παραλάβεις από κατάστημα ελτά και θα πάρει 2-4 εργάσιμες από την 1 που θέλουν συνήθως οι courier)

προς τους moderators αν η αναφορά επιχειρήσεων μεταφορών με το όνομά τους μαζί με τις τιμές είναι ενάντια στους κανόνες(και θεωρείτε διαφήμιση απλά σβήστε τα ονόματα)

Link to comment
Share on other sites

Τί να σου πω.σήμερα πήρα τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ (στο τηλέφωνο που έχει στο site) και περιέγραψα στην κοπελα τις διαστάσεις, μου είπε οτι υπάγεται στον τιμοκατάλογο δεμάτων όπου είναι όλα τα πακέτα εξορισμού συστημένα.τώρα αν γίνει κάτι διαφορετικό στο ταμείο τι να πω.....

Link to comment
Share on other sites

με 27 θα στείλω με ελτά κανονικότατα.... πραγματικά αν βγουν περισσότερα εγώ από θα βάλω την διαφορά και θα μαλώσω με τα ελτά για λάθος πληροφόρηση

θα σου στείλω τα στοιχεία μου με pm για να κάνεις την κατάθεση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.