Jump to content



project dubstep


Recommended Posts

εχοντας στην κατοχη μου ενα αρκετα παλιο κουτακι που το βρηκα πεταμενο, και ειναι σε αρκετα καλη κατασταση ειπα να το αναπαλαιωσω.νομιζω οτι ολοι εχουμε δει το κουτακι αυτο ειδεικοτερα οι νεοτεροι μιας και αυτο το ειχαν παρα πολλα εργαστηρια πληροφορικης σχολειων.[...τι θυμιθηκα..].

το project ειναι εμνευσμενο απο την μουσικη dubstep και ελπιζω στο τελος να ειναι ενα καλο αποτελεσμα ανταξιο της μουσικης dubstep....

πριν απο αυτο να αναφερω οτι για δικη μου ευκολια και ολων των projects που θα ερθουν κατασκευαστηκε μια αποθηκη με παγκο και πολυ χωρο για εργαλεια.

LG1TvWm.jpg

Z77U0Yh.jpg

IEIzECy.jpg

Nz4Kftq.jpg

και εδω ειναι κατι ασχετο με το θεμα αλλα μια μαλκοτσι μηχανη αξιζει να ειναι παντου

75XTmkp.jpg

εδω ειναι το κουτι που ειναι στην διαδικασια λυσιματος

VpOHzDY.jpg

OCMWHKU.jpg

iVbqhZ3.jpg

AOA1pjT.jpg

shsmnEk.jpg

zCQzML0.jpg

2XqkvLe.jpg

pmaDR6c.jpg

υστερα εγινε η αρχη και κοπηκε το πλαινο χωρις να χαλασω το πιασιμο που ηδη ειχε και χωρις να το τετραγωνοποιησω...

HAMwiuz.jpg

ως εκει εχω φτασει μεχρι τωρα και σειρα εχει το πλαστικο της προσοψης το οποιο θα στοκαριστει και θα γινει flat...

πειτε γνωμες και ιδεες.... upadate λογικα μεχρι το σαββατο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

αναρωτιεμαι τι εχεις στο νου σου ? θα κανεις λακουβες στο μεταλο σαν να το χε χτυπησει το γουφερ απο την πολυ ΝΤΑΑΑΜΠ ?

μηπως κατι περιπου σε industrial ? δωσε μια εικονα :p

Link to comment
Share on other sites

αναρωτιεμαι τι εχεις στο νου σου ? θα κανεις λακουβες στο μεταλο σαν να το χε χτυπησει το γουφερ απο την πολυ ΝΤΑΑΑΜΠ ?

το ακριβως αντιθετο. στο κουτι θα κυριαρχει το αναγλυφο το 3D... η συνεχεια θα δειξει κατα ποσο καλο θα ειναι το αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.