Jump to content



HXEIA OZAKI


ΣΤΕΦΟΣ

Recommended Posts

ΣΤΕΦΟΣ, ο αδερφός μου είχε πάρει τα ozaki 2.1 αλλά δεν έμεινε ικανοποιημένος, δεν στα προτείνω. Πες μας για ποιο μοντέλο λες. Αν λες για τα 5.1 που είναι 120W RMS, με τα ίδια λεφτά παίρνεις τα logitech Z5300 τα οποία είναι 280W RMS περίπου και είναι και logitech.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τα dotodot 500. Δεν είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αλλά κάνουν τη δουλειά τους. Έχουν όμως άθλια ποιότητα κατασκευής. Εγώ προχωπικά θα ξαναπάρω Creative γιατί είχα τα Soundworks 310 πρίν και ήτανε τέλεια για τα λευτά τους. Το γιατί τα άλλαξα είναι άλλη ιστορία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΣΤΕΦΟΣ [Σήμερα, στις 12:54]

logitech Η CREATIVE TI MOY ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ; TA OZAKI ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ποσα λεφτα θα δωσεις??????

τι χρηση θα κανεις??????

τι καρτα ηχου εχεις?????

εισαι απαιτητικος στον ηχο?????

μιλαμε για 2.1 ή πανω απο 5,1?????

απαντα σε αυτα και σε βοηθαμε

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΣΤΕΦΟΣ

logitech Η CREATIVE TI MOY ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ; TA OZAKI ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

’μα βρείς CREATIVE-Cambridge soundworks είσαι τέλειος. Είχα τα CREATIVE SW310 (2.1, καμιά 20αρά watt) και ήταν πολύ ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.