Jump to content



2 Στικάκια Lexar Jump Drive S23 32 GB - USB 3.0 - Πράσινο


Recommended Posts

Τα στικακια εχουν αγοραστεί στα 23,κατι ευρω απο αγγλικο site, μεσω discount code.

Μιλησα με τον ιδιοκτητη, του ειπα οτι στα 20 θα τα αγοραζα, αλλα δεν εχω λάβει απάντηση απο τις 3 του μηνα.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και σου απάντησα (στις 4 του μήνα – το μήνυμα το έχω στα sent)

Η τιμή που τα δίνω είναι όσο τα πήρα αλλά όπως σου ξαναείπα δεν σου πέφτει λόγος πόσο τα αγόρασα και πόσο τα πουλάω..

Η τιμή παραμένει στα 13Ευρώ το ένα για όποιον το θέλει

westside και BasiliCeLew έχετε προτεραιότητα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σπθ απάντησα οτι δεν θα αγοράσω κατι πιο ακριβό απ'οσο το πηρες κ μείναμε εκει.

Τα στικακια εχουν 18.15 Λιρες ΜΕ μεταφορικα. Αυτο μας κάνει 22 κ κατι Ευρω.

Παραθετω στοιχεια...

http://www.insomnia.gr/topic/525100-usb-flash-2x-lexar-jumpdrive-s23-32gb-usb-30-mymemory-22%E2%82%AC-updated/

Η πρόταση μου για 20 ευρω ισχύει ακόμα.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να μπω σε αυτην την διαδικασια ρε Γιάννη αλλά σου έχω ήδη απαντήσει στα πμ.. αυτο που γράφεις ήταν για λιγες μέρες τον Απρίλιο που ειχε δωρεαν μεταφορικά.. Πλέον έχουν 18+2 λίρες εξοδα αποστολής που μας κάνουν 25+

Αν θες να είσαι και σίγουρος πάρτα απο το site οριστε και το link Lexar 32GB Jumpdrive S23 USB 3.0 Flash Drive 100MB/s - Twin Pack £18.00 - Free Delivery και ποσταρε ποσα λείπουν απο την κάρτα σου..

20 δεν τα δινω το έγραψα και παραπάνω..

Περιμένω απάντηση απο τον westside

Τώρα όσον αφορά τις ταχύτητες αν διαβάσεις το λινκ απο το insomnia κάποιοι έχουν γράψει επιδόσεις..

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως το κοιταξα . καλες ταχυτητες αναφερουν αλλα χαμηλη ποιοτητα , ελπιζω να ειναι σε θεση να επιβιωσει μεσα σε ενα πορτοφολι .

Καπως ετσι δηλωνω και εγω σειρα για ενα στικακι στα 12.5Ε ( εχω μονο 2,5 σε ψιλα :p )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.