Jump to content



white cases!!!


Recommended Posts

Corsair Graphite 760T White 130 ευρώ

Graphite Series™ 760T Arctic White Full-Tower Windowed Case

Corsair Graphite 760T Arctic White | Skroutz.gr

Raijintek Agos White 25 ευρώ

RAIJINTEK

Όλα είναι στη συσκευασία τους σε άριστη κατάσταση αλλά δε συνοδεύονται από αποδείξεις/εγγυήσεις.

*Παραλαβή από το χώρο μου κατόπιν συνεννόησης.

*Προτεραιότητα θα δοθεί σε άτομα από Αθήνα.

*Δεκτός κάθε έλεγχος εννοείται.

*Για αποστολές εκτός Αθηνών, θα γίνει πρώτα η κατάθεση ΟΛΟΥ του ποσού σε τραπεζικό λογαριασμό. Αντικαταβολές τσουκ.

*Τυχόν έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον παραλήπτη.

*Ποστάρουμε πρώτα εδώ και μετά πμ βάση των κανόνων.

*pm με παζάρια λυπάμαι, αλλά δεν θα απαντηθούν.

*H αγγελία θα μπει και σε γειτονικό φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε ανάλογα τα κέφια των τυπάδων πάει. Έχω στείλει με 7 ευρώ, με 10 και σε μία περίπτωση με 20 επειδή λέει ήταν πιο μεγάλο απο τα προηγούμενα.

Οπότε δε ξέρω να σου πω ακριβώς το ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Για να εξηγούμαι και να μη παρεξηγούμαι αργότερα. Αν δεν έχετε δει το review ρίξτε του μία ματιά

http://www.thelab.gr/cases-reviews/raijintek-agos-gkol-apo-ta-apodytiria-136142.html

To κουτί είναι early release sample και κάποια πραγματάκια λείπουν όπως αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

Για να εξηγούμαι και να μη παρεξηγούμαι αργότερα. Αν δεν έχετε δει το review ρίξτε του μία ματιά

http://www.thelab.gr/cases-reviews/raijintek-agos-gkol-apo-ta-apodytiria-136142.html

To κουτί είναι early release sample και κάποια πραγματάκια λείπουν όπως αναφέρω.

Μολις το διαβασα και με καλυπτει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=27068]ssns[/MENTION] αν συνεχίζει το ενδιαφέρον, στείλε μου ένα πμ να κανονίσουμε μιας και είσαι Πάτρα αν δεν κάνω λάθος. Εκτός αν έχεις άτομο Αθήνα, το οποίο μπορεί να παραλάβει για σένα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.