Jump to content



OC?


ΝTG

Recommended Posts

Καλησπερα!!ΘΕλω να δω που φτανει ο dothan μου και ψαχνω να βρω κανενα εργαλειο να overclock-αρω το λαπτοπ!!!Πειτε καμμια ιδεα να δω την επομενη φορα πουθα μπω!!!!Λογω θητειας και μειωμενης προσβασης δεν μπορω να ψαξω μονος μου!!thanks!!

Ψαχνω γιa centrino (dotahn an βοηθαει) στο 1.5 με 855chipset!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να κάνεις overclock τον dorthan καλήτερα να περιμένεις desktop μητρική...

Το λαπτοπ καλήτερα να το αφήσεις ήσιχο γιατή δεν έχει επαρκή ψύξη για overclock...

Στην θέση σου δεν θα ρήσκαρα με το λαπτοπ.

Link to comment
Share on other sites

Με Toshiba (και μόνο σε μερικά μοντέλα) μπορείς να υπερχρονίσεις Intel. Στα υπόλοιπα μοντέλα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα καθώς οι μητρικές στερούνται των επιπλέον χαρακτηριστικών που επιτέπουν τις αλλαγές σε συχνότητες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από ΝTG

Καλησπερα!!ΘΕλω να δω που φτανει ο dothan μου και ψαχνω να βρω κανενα εργαλειο να overclock-αρω το λαπτοπ!!!Πειτε καμμια ιδεα να δω την επομενη φορα πουθα μπω!!!!Λογω θητειας και μειωμενης προσβασης δεν μπορω να ψαξω μονος μου!!thanks!!

Ψαχνω γιa centrino (dotahn an βοηθαει) στο 1.5 με 855chipset!!

Οταν με το καλο απολυθεις! ! θα παρεις desktop !! υπομονη σαν στρατιωτης μην μπεις σε εξοδα τωρα! αυτα λεω και του αδερφου μου! δεν με ακουει και χαλαει χρηματα για μαλ@κιες! αντε καλος πολιτης και καλος OC !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro [06-12-2004 21:38]

Οταν με το καλο απολυθεις! ! θα παρεις desktop !! υπομονη σαν στρατιωτης μην μπεις σε εξοδα τωρα! αυτα λεω και του αδερφου μου! δεν με ακουει και χαλαει χρηματα για μαλ@κιες! αντε καλος πολιτης και καλος OC !!!!!

desktop εχω και μαλλον θα γινει καποια αλλαγη μολις τελειωσω στρατο!!Παρολαυτα αυτος το καλος πολιτης ελαφρως μου τη δινει στα νευρα!!Προαφνως δεν φταις εσυ αλλα οταν θες αλλους 9 μηνες και η πρωτη μεταθεση ειναι στη λημνο ...καταλαβαινεις ακουγεται λιγο αστειο!!!

Link to comment
Share on other sites

παλι παραπονιέσαι ρε π@π@ρι?

πες στα παιδια ολο το ποίημα μ ντρέπεσαι......

σκατιφλωρα βυσμαΤία!!!

προς τους αγάπξτους αντμιν δν επιτιθεμαι προσωπικα στο νικο(ΝΤG)

είναι κατι σαν αδερφος μου και του χαιδευω τα αυτακια να μαλακώσουν.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

παλι παραπονιέσαι ρε π@π@ρι?

πες στα παιδια ολο το ποίημα μ ντρέπεσαι......

σκατιφλωρα βυσμαΤία!!!

προς τους αγάπξτους αντμιν δν επιτιθεμαι προσωπικα στο νικο(ΝΤG)

είναι κατι σαν αδερφος μου και του χαιδευω τα αυτακια να μαλακώσουν.... :)

να σαι καλα εχω οικογενεια που με βριζει δεν θελω αλλον!!!Δωσαμε δωσαμε!!:D :D :devil: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δουν το thread βρηκα clockgen που να δουλευει(τουλαχιστον σε μενα) σε 855GME σε ιντελ μητρικη και ειναι το CG-CY28346 !Αποτελεσματα απο οverclock υπαρχουν εδω -> http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=9328&perpage=20&pagenumber=4

Αυτο για οποιον ενδιαφερεται!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.