Jump to content



Κατάντια... Έχουμε χάσει τον έλεγχο...


aristos87

Recommended Posts

Πριν απο λίγο άκουσα κατι φωνές... Βγήκα στο μπαλκόνι και βλέπω εδώ στου Ζωγράφου στην συμβολή των οδών Κουσίδη και Παπάγου έναν νεαρό ριγμένο στο έδαφος και κάτι ΖΩΑ ΚΑΦΡΟΙ .... με κουκούλες να τον βαράνε μέχρι θανάτου... Με λοστούς,μπουκάλια πέτρες... ΜΕΡΧΙ ΚΑΙ ΣΠΑΘΙΑ ΕΙΧΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Του κάναν το κεφάλι σκ@τ@ γέμισε αίματα και έμεινε στο έδαφος να σπαρταράει αβοήθτος... Όπως κάποι απο τις διπλανές καφετέριες πήγαν να τον βοηθήσουν οι μ@λ@κες συνέχεισαν να τον βαράνε.... Μετά απο 3 τηλεφωνήματα στο 100 και 2 στο τοπικό αστυνομικό τμήμα (δεν είμουν ο μόνος που πήρε) και απαντήσεις του στίλ "Ερχονται μην κάνετε έτσι" (εντομεταχύ το τμήμα ζωγράφου δεν απέχει ούτε 2' με το αμάξι και 5' με τα πόδια απο εκεί) ήρθαν αφού οι κάφροι έφυγαν και ο καημένος ο άνθρωπος ήταν ημινεκρός στον δρόμο... Μετά απο λίγο ήρθε και το ΕΚΑΒ... :nothing:

post-122-1416071368,1254_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

καταντια οχι των κουκουλοφορων..........

καταντια ολων των υπολοιπων που μαζευτηκαν γυρω γυρω σαν τα μαμουνια μολις τελειωσε ο χαμος να δουνε τα αιματα.................

ειναι πανω απο 50ατομα στη φωτο.........οι μισοι να χυμαγανε στα κωλοπαιδα και θα ειχε γλιτωσει το παλικαρι......γεια σου ελληνα καλοπερασακια οπορτουνιστη και αμετοχε στα δυσκολα....................γμτ εκνευριστηκα παλι............:mad: :...: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Ρε ήταν ένα μάτσο 10-15 κάφροι (στιλ Μπαμπης σουγιας (ΑΜΑΝ)) λοβοτομιμένοι με μπουκάλια,πετρες,λαμαρινες,λοστους και όπως είπα ΣΠΑΘΙΑ!!!!!!! Ποιος να πλησιάσει????????

Εγω νομιζα λιγοι ρε συ! Μπας κ ηταν τπτ Χρυσαυγιτες?

Ελεος..ανανδροι κ κωλοπαιδιαα....

Link to comment
Share on other sites

ασε ρε αριστο............

εχω βρεθει και γω σε παρομοιες καταστασεις μη σου πω χειροτερες........σεπολια μενω....μαχαιρωματα μεσα σε παιδικη χαρα μερα μεσημερι.........ολοι κοιταζανε απο τα μπαλκονια και τα πεζοδρομια........και τι ητανε......κατι 20αχρονα που αμα τα φυσηξεις θα πεσουν κατω............σημερα ο καθενας κοιταει την βολη του........ζησε και ασε τους αλλους να σφαζονται.........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ασε ρε αριστο............

εχω βρεθει και γω σε παρομοιες καταστασεις μη σου πω χειροτερες........σεπολια μενω....μαχαιρωματα μεσα σε παιδικη χαρα μερα μεσημερι.........ολοι κοιταζανε απο τα μπαλκονια και τα πεζοδρομια........και τι ητανε......κατι 20αχρονα που αμα τα φυσηξεις θα πεσουν κατω............σημερα ο καθενας κοιταει την βολη του........ζησε και ασε τους αλλους να σφαζονται.........

Γιωργη για το τελευταιο δεν συμφωνω...

Αλλα κ στην Ανθουπολη/Περιστερι φιλε τα ιδια σκ@τα υπαρχουν...

Link to comment
Share on other sites

....κ εγω τις εχω φαει απο 12 αλβανους μαζι με αλλους 2 ημουν κ βαραγαν με λοστους,αλυσιδες κ μπουκαλια σπασμενα....κ μαντεψτε που....εξω απο το fever στην συγγρου κ αλλοι 300 ελληναρες κοιτουσαν κ δεν εβγαλαν κουβεντα...ουτε βημα δεν κανανε γαμω το $%^#$%$#&^%*(%&^*(^%(*^%....απολογισμος τιποτα το σοβαρο καλε......εω μονο μια κακκωση πλευρου κ αρκετα καρουμπλα...οι αλλοι 2 ματωμενα ματια,γυαλια στο κεφαλι κ πολλες μεανιες......τι να πω???????????????????????????? η αστυνομια ηρθε μετα απο 20 λεπτα κ μας λεει ...οτι κ να εγινε τελειωσε......αρε Ελλαδαρα το μεγαλειο σου.....

Link to comment
Share on other sites

φανη.......εισαι λιγο αψητος ακομα............και απο οτι θυμαμαι οι δικοι σου ειναι και επιφυλακτικοι τι ωρες κυκλοφορεις κλπ.......θυμησου τι μου ελεγες παλιοτερα για την ομονοια που ειχες παει βολτα.........

ειναι αγριος ο κοσμος εξω μαν.............προσεχε μην εισαι αφελης και την πατησεις........εγω παντως εαν ημουνα θα ειχα χωθει οπου μπορουσα.....και ας ετρωγα και καμια αδεσποτη.....το ψευτονταηλικι 10πανω σε 1 δεν μ αρεσει καθολου........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.