Jump to content



Διάφορα Hardware


Recommended Posts

Asus EAX 1050 256Mb Pci E 10€

Graphics Cards - EAX1050/TD/256M/A - ASUS

Intel C2D s775 E6400 20€ Tray

Intel C2D s775 μοντέλο δεν θυμάμαι Λαπαρισμένος 10€ λειτουργεί σίγουρα

Full PC 30€

P4 2.4Ghz S478 + P4 2,8Ghz s478

256 Mb Ram Nanya DDR 333

MSI 643E-MDXU

Maxtor Diamond Plus 60Gb ATA

Gforce 2 MX

DVD

CDRW

PCU 300 Watt

Vero Case Ασπρο

1X DVRRW Μαύρα 10€

ενα case το κλασικό του πλαισίου μαζί με μητρική 775 MSI MS-7519-22S τροφοδωρικό και κάτι άλλα ψιλά αγνώστης λειτουργικής κατάστασης 15€

ADAPTEC 1420SA 4 Port PCI Sata Raid Controller 20€

PCI-x sata controller 2 port 10 €

TPLink TL-WN951N 15€

TPLing Pci-E Gigabit Ethernet Adaptor

Αθήνα μόνο

αποστολές κατάθεση και courier

αν κάποιος θέλει παραπάνω θα τα βρούμε

η αγγελία είναι και σε άλλο σιτε

Link to comment
Share on other sites

i know και δίκιο έχεις και εγώ έχω χάσει τη μπάλα :eek: για αυτό τα έβαλα πάλι αλλά δεν μπορώ να κάνω εντιτ τα παλιά πόστ μου να τα σβήσω και όσοι ενδιαφέρθηκαν τότε εξαφανίσθηκαν είτε θελαν και δεν φάνηκαν ποτέ είτε δεν τους βόλευε ο τρόπος οπότε; αν μπορεί κάποιος να τα σβήσει τα παλιά αγγελιοπόστ θα ήταν ταμάμ

[MENTION=17450]gkagg[/MENTION] έχει ανοιχτεί έχει δοκιμαστεί λειτουργεί είναι στο κουτί ενός άλλου

εγγύηση έχουν από eshop λογικά με τον σειριακό του χαρτιά δεν έχω αλλά φαίνονται στο όνομά μου από το ιστορικό παραγγελιών μου εκεί

κοινός και ναι και όχι ανάλογα πως το βλέπεις

και για όλα τα κομμάτια εκτός από τα προφανές που είναι παλιό hardware τα ίδια ισχύουν

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Δεν επιτρεπεται καν να ζητησεις κατι εσυ.

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.