Jump to content



TheLab Pi-fast V.4.3 Database :: TOP30 List


Recommended Posts

  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Eυχαριστώ παιδιά, χθες μου την είχαν στημένη, την ώρα που είχα βάλει την ουίσκα των 50 χρόνων στο ποτήρι και είχα ανάψει την πουράκλα μου από της Μπαχάμες και απολάμβανα την ήττα του αντιπάλου μου, ο αλιτήριος RootX σκάει μύτη με το 32.41:toomuchne . Μένω παξιμάδι και πέφτει το πούρο μου στα αχαμ**α μου, σαστισμένος πιάνω το ουίσκι και σβήνω τη φωτιά. Πάει και ουίσκι και πούρο. Αλλά δε πειράζει έτσι είναι οι μάχες πρέπει να κάνεις θυσίες για να ανέβεις (το πούρο και το ουίσκι, όχι τα αχαμν**).

Τεσπα τα ροζ γράμματα είναι παραγγελιά του Root :D

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, μπράβο endu, στα είπα και χθες, ο μόνος λόγος που πόσταρα ήταν για να το παλέψεις και να βελτιωθείς :)

Zyx, είναι λίγο ατυχής η σύγκριση, από fx ναι θα χάσει, από 754 όμως όχι... δεν είναι μόνο θέμα επεξεργαστή, με default τάση σε επεξεργαστή, 2.7 στις ΕΒ και πάλι καλά λέω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 21:30]

Μπράβο βρε zyxαρε, το ξεζούμισες :T:

Μα που είναι ο endu και χάνει τέτοια γεγονότα? θα τον μαλώσω :)

Ο endu ήταν μαζί μας πριν λίγο σε γνωστή καφετέρια της Θεσσαλονίκης και 10 η ώρα ξεκινάει για Λάρσα. Θα τα δει το βράδυ.... Zyx για άλλη μια φορά ζωγράφισες... :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

Μηπως σου ηρθαν τιποτα καινουργιες μνημες??? λεεεεμε μηπως

ευχαριστο παιδια. με τον γιανικο εχουμε τηλ εποικηνωνια και γνωριζει τα παντα:p

esdee μνημες οχι αλλο ευχαριστο εχω γεμισει και μπουχτισει λολ:p απλα στο dfi αναστενονται και οι νεκροι:hehe: αν και ναι μου ηρθε ενα τελευτεο πιστευο dimm αλλα δεν ειναι μαυτο. αυτο ειναι 1 256 φαρμακερο(για μενα) ενος μεγαλου bench-ανθρωπου:)

Link to comment
Share on other sites

Ααααααντε θα ποσταρω και εγω τα 'ταπεινα' δικα μου...

περιμενα μια και καλη να ποσταρω με phace αλλα δινω προς το παρον οτι εχω κανει με αερα...

Winchester 3500+

MSI Neo2

2x256 OCZ El Plat rev1.1 2.5-3-3-5 (tweaked)

WinXP 32bit

post-1377-1416071455,9558_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΜG τώρα είδα το score του Θόδωρα :slap: (o proxy πρέπει να έκανε την δουλειά :D)

Αρχική απάντηση από esdee

Τhanx!!! εδω μπορουμε να δουμε ποσο με σκοτωνουν οι μνημες!! συγκριση με papatsonis

ναι στα ίδια FSB καμιά μνήμη δεν έχει ελπίδα μποστά στις BH, ίσως αν μπορούσες να τις ανεβάσεις κι άλλο (ΤCCD είναι?)

Παιδιά επειδή δε ξέρω πόσοι το έχετε πάρει πρέφα αλλά έχει Postαριστεί launcher (του Codered) στα tools για να μπαίνει Realtime το pifast (4.1, 4.3)

Link to comment
Share on other sites

ναι οντος. δεν ποιανοντα τα BH (ααααααχ και να επαιζαν τα BH5 μου στο MSI...)

δεν ξερω τι chipακια φορανε (μαλον hynix) ειναι τα δανεικα OCZ el plat rev1.1 2χ256

Θα μου ερθουν και 'καλα' TCCD παντως

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

τα BH πάντως κράτα τα μη τα λησμονείς, γιατί σε άλλα mobo μπορεί να φυσάνε στο μέλλον...:whistle2:

εννοειτε ...μηπως αυτο το mobo λεεεεμεεε τωρα ξεκιναει απο D και τελιεωνει σε FΙ ? γιατι μολις βγει US θα το εχω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.