Jump to content



Κοινότητα Ελλήνων developers και designers


Recommended Posts

Καλησπέρα,

έχω δημιουργήσει το GreekDC.gr την πρώτη κοινότητα Ελλήνων developers και designers. Πιστεύω ότι έλειπε κάτι τέτοιο, οπότε θέλω την άποψη σας προκειμένου να βελτιωθεί κι άλλο!

Ευχαριστώ πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω δημιουργήσει το GreekDC.gr την πρώτη κοινότητα Ελλήνων developers και designers. Πιστεύω ότι έλειπε κάτι τέτοιο, οπότε θέλω την άποψη σας προκειμένου να βελτιωθεί κι άλλο!

Ευχαριστώ πολύ !!!

Φιλε stergi εχω μια ερωτηση :) Ειναι για wanna be devs ή για ετοιμους developers που εχουν γνωσεις και εμπειρια :) ? Δηλαδη καποιος που ξερει 1-2 πραγματα απο προγραμματισμο θα μπορεσει να τα κανει πχ 10 ? :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε stergi εχω μια ερωτηση :) Ειναι για wanna be devs ή για ετοιμους developers που εχουν γνωσεις και εμπειρια :) ? Δηλαδη καποιος που ξερει 1-2 πραγματα απο προγραμματισμο θα μπορεσει να τα κανει πχ 10 ? :)

Πιστεύω ότι εάν μαζέψει έναν ικανοποιητικό αριθμό ατόμων τότε θα είναι για όλους και θα καλύπτονται όλα τα επίπεδα.

Ακόμη να ξέρετε ότι όποιος θέλει να γράψει άρθρα μπορεί να γίνει author έτσι ώστε να υπάρχει μία συνεχής ενημέρωση με νέα και tutorials

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα σε όλους!


 


Το greekdc.gr επιστρέφει ανανεωμένο και πρωτού βγει για τα καλά στο αέρα θέλουμε ενδιαφερόμενους για να γράφουν άρθρα πάνω στο αντικείμενο τους ή developers για την βελτίωση της πλατφόρμας.


 


H κοινότητα είναι απλά μία πρωτοβουλία μιας ομάδας developers και designers και είναι ελεύθερη για όλους, δίχως περιορισμούς και συμφωνίες.


 


Το νέο greekdc.gr θα έχει:


  • Τελευταία νέα και tips για: Web design, UX design, Graphic design, Web development, Mobile Development, Τεχνολογία
  • Οργάνωση events και meetups στην Ελλάδα!
  • Κανάλι στο greekdc.slack.com για όσουν θέλουν βοήθεια σε κομμάτι κώδικα ή project 
  • Forum
  • Free design resources & code snippets

 


Όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε μου pm ή mail στο: contact@greekdc.gr


Έγινε επεξεργασία από stergi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.