Jump to content



Πρόβλημα με το NFSU2


aristos87

Recommended Posts

Ρε παιδιά τα έχω νικήσει όλα στον χάρτη και στο word map απο το γκαράζ. Και δέν γίνετε τπτ!! Είμαι 61% και δεν υπάρχει κάτι να τρέξω.... :S Δέν έχω ξεκλειδωσει ακομα το evo ούτε το Skyline :cry: ούτε νέον στο πορπαγκαζ και στην μηχανή... Τι γίνετε???? Ξέχασα να κάνω κάτι? Ολους τους τύπους που τρέχουν χίμα στον δρόμο τους έχω νικήσει... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΠΤ ΝΑ ΚΑΝΩ!! ΗELP!!!:help: :help: :help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω και εγώ ένα πρόβλημα.Παρόλο που έχω ξεκληδώσει το lvl 3 upgrade στη μηχανή δεν μπορό να το βρώ στα performance shops.Μου βγάζει μόνο τα sreet kai pro packages και το extreme περόλο που πιο παλιά το έβλεπα τώρα έχει εξαφανιστεί!!!Τι γινετε ρε παιδιά μήπως είναι κανένα bug??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme

το 106 και το κορσα ποτε βγαινουν γιατι δεν εχω δει τιποτα ως τωρα

Τα έχει η Ευρωπαϊκή έκδοση, αν έχω καταλάβει σωστά... εμείς έχουμε την αμερικάνικη.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ροοτ μου κανει και κατι αλλα κουλα, οταν δυναμωνω την ενταση μου κανει διακοπες ο ηχος, δοκιμασα με την ενταση των ηχειων ειναι οκ αλλα οταν δυναμωνω απο μαστερ volume που εχω στο πληκτρολογιο τοτε το κανει, δηλαδη το προβλημα εντοπιζεται στο software μαλλον.. εχεις καμια ιδεα?

Επισης............μου κλεινει στα καλα καθουμενα δεν μπορεις να φανταστεις ξενερωμα οταν δεν εχω κανει save, θα δοκιμασω το καινουργιο patch λες να λυθει ?

Link to comment
Share on other sites

ανεξηγητα τυχαια κολληματα και εδω...(USver. patched1.1official)

κι εχω δοκιμασει οτι Patch Παιζει αλλα τιποτα...:cry:

πραγματικα πολυ σπαστικο....

οσο για τα 106 & Corsa ξερει κανεις εαν υπαρχει τροπος να προσθεσουμε τα αρχεια τους στον καταλληλο φακελο και να τα προσθεσουμε εστω αντικαθιστωντας καποια απο τα υπαρχοντα αμαξια?:devil:

Link to comment
Share on other sites

εγω τι να πω που μου ηρθε σημεα γνησιο και μεσα στους servers εχει νεκρα??20 ατομα και οταν ψαχνω για game δε βρισκω...και το αλλο κουφο διαλεγω ενα car απο το career και οταν παω να παιξω πχ drag ranked βαζει μονο του ενα απο τα 4 ranked cars που εχει πχ στο drag ειναι το nsx circuit to mx5.... μονο σε unranked καταφερα και πηρα μια φορα το mx5 Μου.....ασε που δε βρισκει και rooms και αγωνες....ελεοοοοοοος

Link to comment
Share on other sites

:OT: Παιδια επειδη σε λιγο κανω φορματ και ειναι αδικο να το παιζω απο την αρχη..μηπως μπορει να μου πει καποιος σε ποιο φακελο ειανι αποθηκευμενη η career μου..?δεν μπορω να το βρω πουθενα..λιγο γρηγορα ομως..!:o :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zpower [Σήμερα, στις 16:13]

:OT: Παιδια επειδη σε λιγο κανω φορματ και ειναι αδικο να το παιζω απο την αρχη..μηπως μπορει να μου πει καποιος σε ποιο φακελο ειανι αποθηκευμενη η career μου..?δεν μπορω να το βρω πουθενα..λιγο γρηγορα ομως..!:o :o

Κυκλοφορει ενα Save game dir patch

εδω που δημιουργει

το directory Sdata στον φακελο του παιχνιδιου απ'οπου μπορεις και να κρατησεις backup των saves σου....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κι εγώ ψιλοπροβληματάκι με το παιχνίδι. Κολάει στα καλά του καθουμένου λόγο overclocking της κάρτας γραφικών. Παλιά δεν το έκανε. Την έχω ζορίσει αρκετά ομολογουμένως αλλά τρέχω απανοτά 3DMark2001 και δεν κολλάει μία.

Τι να πω, δεν ξέρω. Έχει τίποτα safety features το παιχνίδι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.