Jump to content



Recommended Posts

παίδες έχω το k70 τις corsair us layout, τώρα τελευταία μου κάνει κάτι θέματα, εάν γράφω κάτι μου κάνει κάτι σαν lag δεν μπορώ να το εξηγήσω. εκεί που γράφω κάτι το πληκτρολογεί 2 φορες...

παράδειγμα γράφω. love my dog και γραφει lovee my doog. (άσχετα που δεν έχω σκύλο) :hehe::hehe:

δεν το κάνει πάντα αλλα γίνετε αυτο, ακούω γνώμες η εάν σας έτυχε σε εσάς τι κανατε μήπως και καταλάβω τι παίζει....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι θέμα windows (ιός κλπ) το οποίο μπορείς να το βρεις εύκολα αν συνδέσεις ένα άλλο keyboard να δοκιμάσεις, τότε κάτι παίζει με τις κολλήσεις της πλακέτας (ψυχρες κλπ) και επειδή είναι προφανώς εντός εγγύησης πας για αλλαγή. Αλλά πρώτα σιγουρεύεις το πρώτο που είπα

Link to comment
Share on other sites

το τέσταρα αυτό που είπες κάρμεν με το παλιό μου μηχανικό που έχω και δουλεύει μια χαρά..

πάμε δηλαδή για αντικατάσταση, είναι και αγορασμένο από ελληνική αντιπροσωπεία ,

θα έχουμε γέλια στον έλεγχο άντε να το καταλάβουν τώρα τι έχει. ας ελπίσουμε να μην έχουμε τρεχάματα έχει καλο όνομα όπως λένε η corsair στα rma.

Link to comment
Share on other sites

Ριξε και ενα φυσημα στον διακοπτη καλου κακου.

Ακομα καλυτερα μετα το φυσημα, μερικες σταγονες ισοπροπυλικη αλκοολη.

Αρκετες φορες μου εχει τυχει ο διακοπτης να εχει μαζεψει σκονη και να μου κανει double taping

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ριξε και ενα φυσημα στον διακοπτη καλου κακου.

Ακομα καλυτερα μετα το φυσημα, μερικες σταγονες ισοπροπυλικη αλκοολη.

Αρκετες φορες μου εχει τυχει ο διακοπτης να εχει μαζεψει σκονη και να μου κανει double taping

συγγνώμη που άργησα να απαντήσω. το πρόβλημα λύθηκε χρησιμοποιώντας αλκοόλη,όπως μου είπε ο φίλος μας KNIGHT77 χρησιμοποιώντας μπατονέτες ποτισμένα με λίγη αλκοόλη, έβαλα στα κουμπιά που κλικαραν περισσότερες φορες και τώρα είναι άψογο....Σαν καινούριο (πολύ καιρό που το έχω :p ) ευχάριστο πολύ

να και ένα σχετικό video για το πως να καθαρίσουμε καλά τα πληκτρολόγια μας

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.