Jump to content



AΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!


Savio

Recommended Posts

Νέο μέλος και ομολογώ ότι δυσαρεστήθηκα για την ρύθμιση που έχετε βάλει για να έχουν αβατάρ όσοι έχουν πάνω από 50 δημοσιεύσεις!:wassat:

Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σας...

Ισως εάν κατάλαβα εδώ δεν μετρά η ποιότητα των ποστς αλλά η ποσότητα για να έχεις κάποιες λειτουργίες δεδομένες σε άλλα φόρα!

:dots:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Ενας λογος που σκεφτομαι κατευθειαν ειναι οτι ενας χρηστης χωρις posts υπαρχει περιπτωση να μην νοιαζεται για το forum οποτε μπορει να βαλει ως avatar κατι που να προσβαλει τα αλλα μελη χωρις να τον πειραζει το ban...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Σιγα μωρε.....θα παθεις τιποτα αν δεν βαλεις αβαταρ για λιγο καιρο...

Δεν θα πάθω απλά δεν μου αρέσει, σε ενοχλεί αυτό?

Σε ευχαριστώ Βούδα...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio

Νέο μέλος και ομολογώ ότι δυσαρεστήθηκα για την ρύθμιση που έχετε βάλει για να έχουν αβατάρ όσοι έχουν πάνω από 50 δημοσιεύσεις!:wassat:

Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σας...

Ισως εάν κατάλαβα εδώ δεν μετρά η ποιότητα των ποστς αλλά η ποσότητα για να έχεις κάποιες λειτουργίες δεδομένες σε άλλα φόρα!

:dots:

Τι λες τωρα???Απαραδεκτη ειναι η σκεψη που εκανες κ κατευθειαν μας την ειπες...!

Κ μαλλον απο το σκεπτικο σου κ εσενα η ποσοτητα σε νοιαζεικοχι η ποιοτητα....!

Μην κανεις ετσι......σε λιγο καιρο θα μπορεις να βαλεις...!

......σε αλλα φορα......οπως λες κ εσυ...!Αμα σου ξυνιζει τοσο πολυ οτι για ενα αβαταρ, επρεπε να κανεις αυτο τον βαρυ χαρακτηρισμο,μαλλον δεν σκεφτεσαι σωστα....λες κ εκπρωσωπει κατι το αβαταρ κανεις....απλα ετσι ηταν απο την αρχη κ ετσι θα μεινει.....

Φιλικα

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio

Νέο μέλος και ομολογώ ότι δυσαρεστήθηκα για την ρύθμιση που έχετε βάλει για να έχουν αβατάρ όσοι έχουν πάνω από 50 δημοσιεύσεις!:wassat:

Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σας...

Ισως εάν κατάλαβα εδώ δεν μετρά η ποιότητα των ποστς αλλά η ποσότητα για να έχεις κάποιες λειτουργίες δεδομένες σε άλλα φόρα!

:dots:

Και ποια ακριβώς είναι η λειτουργία του avatar δλδ? Απολύτως καμμία, απλά είναι ένα χαρακτηριστικό που μπορείς να βάλεις ώστε να δώσεις ένα ποιο προσωπικό τόνο στο προφίλ σου.... Χαρακτηριστικό που ξεκλειδώνει στις 50 καταχωρήσεις και μπορείς να το θεωρήσεις ως ένα δωράκι που συμπλήρωσες 50 posts.

Αποτρέπει και αυτόν που θα γραφτεί μόνο και μόνο για να βάλει ένα avatar που μπορεί να προσβάλει.....

Τόσο πολύ μετράει για σένα δλδ ώστε το 1ο σου post να είναι post διαμαρτυρίας?

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε μωρέ....δυσάρεστη ήταν η αρνητικότατη εντύπωση των απαντήσεων σας!:wassat:

Εγώ εξέφρασα μία άποψή μου μήπως απαγορεύεται και αυτό?

Πέσατε όλοι να με φάτε...που να είσασταν και mods....τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το ύφος σου...:boxed::getlost:

Ειρωνικοτατο... Πρωτο ποστ κ αντι να πεις 2-3καλα λογια κ μετα σαν παρατηρηση κατι τετοιο, μας πιανεις απο τα μουτρα κ κραζεις για αυτον τον κανονισμο...:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Και ποια ακριβώς είναι η λειτουργία του avatar δλδ? Απολύτως καμμία, απλά είναι ένα χαρακτηριστικό που μπορείς να βάλεις ώστε να δώσεις ένα ποιο προσωπικό τόνο στο προφίλ σου.... Χαρακτηριστικό που ξεκλειδώνει στις 50 καταχωρήσεις και μπορείς να το θεωρήσεις ως ένα δωράκι που συμπλήρωσες 50 posts.

Αποτρέπει και αυτόν που θα γραφτεί μόνο και μόνο για να βάλει ένα avatar που μπορεί να προσβάλει.....

Τόσο πολύ μετράει για σένα δλδ ώστε το 1ο σου post να είναι post διαμαρτυρίας?

Το 1ο μου ποστ αφορά ένα θέμα στους εκτυπωτές....δεν ξέρω γιατί έχει κολλήσει στην 1 καταχώρηση...

Ευχαριστώ πάντως για την ευγενικήσου διεύκρίνηση εν αντιθέσει με πολλούς εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio

Τι λέτε μωρέ....δυσάρεστη ήταν η αρνητικότατη εντύπωση των απαντήσεων σας!:wassat:

Εγώ εξέφρασα μία άποψή μου μήπως απαγορεύεται και αυτό?

Πέσατε όλοι να με φάτε...που να είσασταν και mods....τι να πω...

Τι μας λες καλε???

Κατ εμε τωρα προσπαθεις να το γυρισεις αλλου.....

μια απλη αποψη ειπες...γι'αυτο κ η υπογραφη σου με κεφαλαια κ αναλογο smiley...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Τι μας λες καλε???

Κατ εμε τωρα προσπαθεις να το γυρισεις αλλου.....

μια απλη αποψη ειπες...γι'αυτο κ η υπογραφη σου με κεφαλαια κ αναλογο smiley...

Α μάλιστα μπράβο Σέρλοκς...έχω υμφέροντα για αυτό!τΤι να σου πω κι εσένα τώρα...απαγορεύονται διαφορετικές απόψεις εδώ μέσα και κυρίως οι αρνητικές...για το site καλά συγνώμη admin...:eek:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.