Jump to content



προβλημα με επιστροφη κινητου


Recommended Posts

καλησπερα!!!

μαλλον εχω προβλημα παιδια!!!

πηρα ενα κινητο της μανας μου τελικα ειχε προβλημα με την καμερα μιλησα με email και μου ειχαν στειλει μια διευθυνση για να το στειλω εγω το εστειλα σαυτην την διυεθυνση εννοειτε φυσικα οτι ειχα ανοιξει claim στην Paypal αλλα δεν ξερω τη διευθυνση ειχε στο Payapal εχω ομως ανοιχτω και ενα claim και για ενα tablet το οποιο εχει αυτην την διευθυνση

Qifeng Zeng Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China

ενω στο email για το κινητο μου ειχαν δωσει zhuahai wan Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China

αλλα εγω δεν ειδα στην paypal τι γραφει το εστειλα σημερα κατα της 12.30 οποτε δεν ππρεπει να εχει φυγει μπορω να το ζητησω αυριο για να αλλαξω λογικα την διευθυνση αλλα δεν ξερω πως να δω τι διευθυνση ειχε στην paypal Μιας και εδωσα το tracking number (δεν εμφανιζει κατι ακομη) επισης δεν εβγαλα φωτογραφιες το δεμα αλλα εχω ενα αχαρτι που γραφει αποδειξη καταθεσης με το tracking number

τι να κανω τωρα;

κυριως με την διευθυνση

ποτε φευγουν τα δεματα απο το ταχυδρομειο; το πηγα 12,30 λογικα δεν πρεπει να εχει φυγει αμα ειναι να παω να βγαλω δυο φωτογραφιες

επισης στο site του banggood εχει μονο αυτο

Room 608 HaoQuan Building

Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street

Baiyun District

Guangzhou

china

About GuangZhou Banggood Network Co.,Limited - Help Center - Banggood.com

απαντηστε οσο γινετε ποιo γρηγορα για να προλαβω αυριο να κανω κατι:suicide:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

τελικα μετα απο δυο επισκεψεις ο ταχυδρομος το βρηκε(ειναι λιγο τεμπελακος) εβγαλα φωτογραφιες πολλες φωτογραφιες....

επισης εβγαλα print screen τη συζητηση στο email που μου δινει την διευθυνση μου

επισης οι δυο διευθυνσεις η διαφορα ειναι στον παραληπτη... αυτο ειναι που με ανησυχει

διαβασα σε γειτονικο φορουμ για διαφορετικες διευθυνσεις και τετοια και φοβαμαι μην χασω το κινητο...

λετε να εχω κανενα θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί πως για να σε βοηθήσει κάποιος πρέπει να γράψεις ένα κείμενο με μια σειρά για να βγαίνει νόημα. Έτσι όπως το γράφεις δίχως ολοκληρωμένες προτάσεις , δίχως συνοχή,, δεν θα μπορέσει να σε βοηθήσει κανένας διότι δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

καταρχην ειναι σοβαρο το thread

δευτερον να ζητηζω λαθος απο το tsoureki γιατι εγραφα βιαστηκα και εκανα λαθος

θα προσπαθησω το βραδακυ να το καθαρογραψω και θα ηθελα αν γινεται να βαλω ενα λινκ απο γειτονικο φορουμ;

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει ενα κινητο της μανας μου απο το banggood το οποιο οταν το παρελαβα η καμερα εδειχνε ροζ μιλησα με το καταστημα και μου προτεινε να το στειλω πισω και μου εδωσε μια διευθυνση(zhuahai wan Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China)στην οποια εστειλα το κινητο επισης να αναφερω οτι ειχα ανοιξει και υποθεση στην Paypal για να ειμαι καλλυμενος

απο το ιδιο μαγαζι ειχα παρει και ενα tablet το οποιο ζεσταινοταν και ειχα ανοιξει υποθεση στην Paypal και μου ειπαν να το στειλω πισω και αυτο (αυτην ειναι η διευθυνση απο την υποθεση Paypal:

Qifeng Zeng Room 608 HaoQuan Building Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street Baiyun District Guangzhou China, Guangzhou, Guangdong Province 510400 China)

ωραια ως εδω;

σε γειτονικο φορουμ διαβασα οτι οταν κανεις μια επιστροφη για να εισαι σιγουρος οτι η Paypal θα σου επιστρεψει τα λεφτα πρεπει να το στειλεις στην διευθυνση που γραφει στην Paypal εγω δεν προσεξα τι εγραφε και απλα το εστειλα το κινητο στην διευθυνση που μου εστελαν στο email και φοβαμιαι μηπως δεν μου επιστεψουν τα λεφτα

επισης πρεπει να βγαλει μερικες φωτογραφιες το δεμα που δειχνει το tracking number τα στοιχεια του παραληπτη και του αποστολεα εγω δεν ειχα βγαλει αλλα πηγα την επομενη μερα και εβγαλα

επισης κρατησα και ενα print screen τη συνομιλια που ειχα μεσω email

το θεμα μου ειναι εαν θα εχω προβλημα με την paypal

σημειωση:η διαφορα στης διευθυνσεις ειναι ο παραληπτης

offtopic:ειμαι δυσλεκτικος και εχω σοβαρο προβλημα γιαυτο κανω και λαθη!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην έχεις θέμα. Εδώ δεν κρίνουμε κανέναν. Ευχαριστούμε για τη διευκρίνηση :)

δεν υπαρχει καποιο θεμα...

το μονο που θελω αν ξερει κανενας να με βοηθησει πολυ ευχαριστως.

Link to comment
Share on other sites

Να ζητησω και γω συγνωμη απο τον vlahoskwn για το βιντεακι αν παρεξηγηθηκε. Ισως να ηταν τραβηγμενο αλλα σε καμια περιπτωση δεν υπηρξε προθεση προσβολης του συμφορουμιτη. Δεν γνωριζα για τη δυσλεξια. Το εβαλα στο πλαισιο των λαθων που ολοι κανουμε και μπορει να επιφερουν "πειραγμα" απο τα υλολοιπα μελη.

Link to comment
Share on other sites

δεν παρεξηγηθηκα, απλα λογω της δυσλεξιας και οτι γραφω γρηγορα κανω λαθη.

απο εδω και περα θα βαζω σημεια στιξης και θα γραφω σιγα για να μην κανω λαθη.

σημεισωση: γιαυτο το λογω μπορει να δειτε να γραφω πχ μια συλλαβη δυο φορες και τετοια.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με βαση το site των ελτα δεν εχει φτασει πηρα τηλεφνο και εφτασε χτες μου ειπαν στα ελτα

στο Trackitonline μου δειχνει οτι εφτασε κανονικα αλλα τωρα πως στελνω μυνημα να παει να το παραλαβει;

μεσω email η μεσω paypal; να πω πως στην paypal εχω βαλει το site των ελτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

οριστε και μερικες φωτογραφιες εστειλα μεσω email να παει να το παραλαβει δυο φορες και της δυο φορες πηρα την παρκατω απαντηση

Dear customer.

Thanks for your reply, and we will repair it to you soon.

Please wait for it.

Regards,

Yolanda

τι να κανω;;;;

post-21135-1416078702,4549_thumb.jpg

post-21135-1416078702,5978_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.