Jump to content



Αγορα Ψηφιακης μεχρι 400 ευρω


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια,επειδη σας βλεπω καιρο και ασχολεισται με το θεμα,προτεινεται μου μια ψηφιακη μεχρι 400 ευρω να κανω ενα δωρακι,ειμαι παντελως ασχετως επι του θεματος,και αν φτασουμε και στα 600 ολες οι αποψεις καλοπροαιρετες,απλα μιλατε με ασχετους επι του θεματος.

Κατι Χαλαρο για ασχετους θελουμε μεχρι 4-6 κατοσταρικα,ευχαριστω οσους βοηθησουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Χαλαρό για άσχετους Τι εννοείς;

Γιατί είναι πολλά τα 400 για άσχετο..

Οτι εγραψα,θα θελα κατι απο 4 μεχρι 6 κατοσταρικα να ασχοληθει η φιλη μου,ειμαι σιγουρος οτι ουτε 3 χιλιαρικα δεν φτανουν αν εισαι ψειρας,οποτε βοηθηστε οσο μπορειται.

Link to comment
Share on other sites

Σε τι μέγεθος την θες? Ποια η απόσταση θέασης? Έχεις προτίμηση σε μαρκα?

Ευχαριστω για την απαντηση,απλα ειμαστε ασχετοι,θα θελαμε κατι να μπορουσαμε να βαλουμε και εναν φακο αυριο μεθαυριο,μαλλον κατι καλο που να μπορουμε και να το αναβαθμισουμε αν εχουμε ορεξη,παιδια sorry αλλα ειμαστε ασχετοι επι του θεματος,απλα μην πεταξουμε και τα χρηματα μας,προτιμηση σε nikon εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Για παμε του [MENTION=4171]deninho[/MENTION] η προταση δεν μου φανηκε και ασχημη,ειδα οτι οτι εχει και φακους να αλλαζεις εκτος αν ειδα κατι λαθος [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] καμμια αλλη προταση,αυριο το αργοτερο θελω να παραγγειλω.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη θαλασσα η φωνη.....αλλαξα παραλια και δεν εχει ρακετες εδω.

(Sammy nx300 προφανως...εγω ειμαι η φωνη)

Υπαρχουν και αλλες επιλογες αν θες να επενδυσεις μετα σε φακους και πιο μετα σε αλλο σωμα αλλα με την τιμη της sammy δεν εχει νοημα και δεν υστερει κιολας για τον αρχαριο.Απεναντιας προσφερει πολλα για την τιμη της.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη θαλασσα η φωνη.....αλλαξα παραλια και δεν εχει ρακετες εδω.

(Sammy nx300 προφανως...εγω ειμαι η φωνη)

Υπαρχουν και αλλες επιλογες αν θες να επενδυσεις μετα σε φακους και πιο μετα σε αλλο σωμα αλλα με την τιμη της sammy δεν εχει νοημα και δεν υστερει κιολας για τον αρχαριο.Απεναντιας προσφερει πολλα για την τιμη της.

Την ειδα λιγο την sammy και ευχαριστημενος εμεινα,ευχαριστω και τον [MENTION=4171]deninho[/MENTION] που την προτεινε αφου δεν εχω ιδεα,τωρα περιμενω και την προταση του [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION],αν θελεται προτεινεται και μαγαζι παιδια,ευχαριστω,δεν ειναι ο κλαδος μου,και απο που να παραγγειλω πειτε.

Έγινε επεξεργασία από aqua
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο 5 μερες σκαψιμο στο διαδικτυο περι ψηφιακων,αγορασα d5200 με 18-55 Vr II,ευχαριστω τον [MENTION=4171]deninho[/MENTION] που ασχοληθηκε και με προσανατολισε,απλα με μονο και μια γνωμη δεν μπορουσα να σκασω 4κατοσταρικα,και αναγκαστηκα να χασω 5 μερες με μηχανες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

600 και κατι ευρω ειχα παρει την Canon 600D

+1 στον [MENTION=1125]ngt[/MENTION] ...proud owner

Μηχανη: η λατρεμενη του @ngt Samsung Nx300

Και ο Gorillakos με ειχε μπερδεψει με τον NTG :)

Έγινε επεξεργασία από ngt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.