Jump to content



ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΗ ΓΝΗΣΙΟΤΗΤΑΣ Extreme Edition


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

Όπως θα παρατηρήσετε το ΕΕ είναι αυτοκόλλητο. Υπάρχει τρόπος να ανακαλυφθεί αν είναι μαϊμού χωρίς να τεθεί σε λειτουργία, και χωρίς να λυθεί το σύστημα ψύξης;

post-93-1416071390,8072_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το site της εταιρείας το κουτί είναι διαφορετικό. Αν τα ρολόγια της κάρτας όμως είναι 450/1200 δεν θα χεις πρόβλημα. Δύο link: http://www.evga.com/articles/public.asp?AID=188 και http://www.evga.com/articles/public.asp?AID=192. Και η φώτο

post-745-1416071391,2794_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο λεω γιατι έχω την XFX 6800 Ultra και έχει την ίδια ψύκτρα σε design, αρα λογικά και σε θόρυβο. Εχω ήδη παραγγείλει μπλοκ για τη VGA αλλά ακόμα το περιμένω... ειναι αρκετά δυσεύρετο. Κανει πολύ φασαρία πάντως, ειναι με διαφορά το πιο θορυβώδες πράγμα στο pc μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 00:15]

Φιλοσοφώ τα περί υδρόψυξης πολύ καιρό, και ίσως με αναγκάση να περάσω στην πράξη!!!

καλα κανεις και τα φιλοσοφεις και καλοριζικη η καρτα.........κοιτα μονο τωρα που θα εχεις και περισσοτερη ησυχια οταν μπαινεις στο λαμπη με τα νερα να μας αποστομωνεις ακομα περισσοτερο με τις απαντησεις σου................:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 09:15]

Στο λεω γιατι έχω την XFX 6800 Ultra και έχει την ίδια ψύκτρα σε design, αρα λογικά και σε θόρυβο. Εχω ήδη παραγγείλει μπλοκ για τη VGA αλλά ακόμα το περιμένω... ειναι αρκετά δυσεύρετο. Κανει πολύ φασαρία πάντως, ειναι με διαφορά το πιο θορυβώδες πράγμα στο pc μου.

Θα φτιάξω δικό μου μπλόκ!!!

Αν απελπιστείς από την παραγγελία, ξεκίνα να μεταφράζεις τα τιπς και τις οδηγίες τις MSI NEO2 από τις διάφορες παραπομπές που έχετε βάλει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 09:21]

καλα κανεις και τα φιλοσοφεις και καλοριζικη η καρτα.........κοιτα μονο τωρα που θα εχεις και περισσοτερη ησυχια οταν μπαινεις στο λαμπη με τα νερα να μας αποστομωνεις ακομα περισσοτερο με τις απαντησεις σου................:daisy:

Ευχαριστώ...................θα προσπαθήσω greekfragma

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 10:06]

καλοριζικη η καρτουλα γιανκ πιστευο δεν θα εχεις προβλημα.

Αρχική απάντηση από overclocker [Σήμερα, στις 12:17]

Μεγιααααα Ποσο πηγε το μαλλι????

Ευχαριστώ 610$

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 12:22]

πωωω διάβασμα που έχει να πέσει... θα τα ξεκοκαλίσεις όλα ε?;)

Είναι μέσα στην δουλειά μου το θέμα Vouda και το κατέχω αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έχω μια συνεχούς λειτουργίας από αφαλατωτή, αλλά είναι μεγαλούτσικη και βγάζει 4 κιλά πίεση.

Έχω και μια 1250 από ένα ενυδρείο που σκεπτόμουνα, δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.