Jump to content



ξενέρωμα μεγάλο


enduracell

Recommended Posts

:D βρε θα πάω, χτες Λάρισα δεν ήξερα που έπρεπε να πάω για να βρω (ήταν και κλειστά τα μαγαζιά το απόγεμα) πιστεύω την Κυριακή να είμαι και πάλι ετοιμοπόλεμος. (το hot glue μπήκε για μόνωση και όχι για να κολλήσει τα καλώδια, μη τρελαινόμαστε :p )
Link to comment
Share on other sites

Αntec 480 true blue είναι παιδιά αλλά δε φταίει σε τίποτα το τροφοδοτικό, είναι σκυλί (3.3/5/12 modded), απλά εγώ με τα τραβήγματα που έκανα κάθε φορά βάλε βγάλε το χάλασα.

Στην Θεσσαλονίκη δε βρήκα σε τέσσερις που πήγα ούτε θηλυκό ούτε αρσενικό για δείγμα, αύριο θα κοιτάξω Λάρισα και αν δε βρω και κει βλέπουμε (υπάρχει και το εξωτερικό)

Link to comment
Share on other sites

Πανε στον γνωστο "τρελαρα" Γιαννικο

Ειναι πισω απο το δικαστικο,απεναντη απο το παλιο...χμ..πως το λεγαν?Αυτη την καφετερια με την αυλη μωρε,ελπιζω να καταλαβες...

Link to comment
Share on other sites

thanx Samael :T: αν δε βρω στα μαγαζιά που μου πρότεινε ο ChrisXP θα πάω να δω και εκεί.

Πάντως αν βρω στη Λάρισα αυτό που ζητάω ενώ δεν το έχω βρει στη Σαλόνικα το score θα είναι Λάρισα-Θεσσαλονίκη 1-0 :rofl:

Ευχαριστώ επίσης τον ChrisXP που προσφέρθηκε αφιλοκερδώς να μου βρει ο ίδιος άμεσα ανταλλακτικά :flower:

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκολλήσω και να σου στείλω εγώ ένα.........Θέλει προσοχή όμως όταν θα ξεκολλήσεις το δικό σου γιατί οι μητρικές είναι με επιμεταλλωμένες τρύπες........ΔΕΝ πιστεύω να σε πειράζει που θα είναι από INTEL μητρική?..... :D

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια με πειράζει :p αλλά τα είπαμε σε pm μάλλον θα με δώσει μια χαλασμένη Mobo ο συναγωνιστής zyx, ελπίζω να τα καταφέρω. Ευχαριστώ που προσφέρθηκες να βοηθήσεις :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

και βέβαια με πειράζει :p αλλά τα είπαμε σε pm μάλλον θα με δώσει μια χαλασμένη Mobo ο συναγωνιστής zyx, ελπίζω να τα καταφέρω. Ευχαριστώ που προσφέρθηκες να βοηθήσεις :flower:

απο μενα να παρεις που ειναι amd θα μολεινης την μητρικη σου αλιως.:p γιατι αν δεν το παρεις πιστευεις οτι με το intel βιζματακι οτι θα κανεις και οβερκλοκ:p:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

απο μενα να παρεις που ειναι amd θα μολεινης την μητρικη σου αλιως.:p γιατι αν δεν το παρεις πιστευεις οτι με το intel βιζματακι οτι θα κανεις και οβερκλοκ:p:hehe: :hehe:

αυτό σκέφτηκα και γω και ανατρίχιασα με την πρόταση του Ηipro, όπως καταλαβαίνεις έπρεπε να αρνηθώ με ευγένεια :hehe:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παίδες :T: το testάρα ώρες με full load prime και μπόλικα Vcore και δεν έλιωσε :D άρα κάνε σωστά επαφή.

Για bench χθες που την πάλευα με τις κολομνήμες μου δυστυχώς δε γίνεται τίποτα, αν θέλω να ανέβω και άλλο πρέπει να βάλω διαιρέτη 150 (/15 μου φαίνεται) οπότε μετά χάνω πολύ σε μνήμη :( ελπίζω να βρω κάποια λύση με τις κολομνήμες μου...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Γιάννη! ’ψογος! :T:

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 13:52]

ελπίζω να βρω κάποια λύση με τις κολομνήμες μου...

Αφού το ξέρεις μία είναι η λύση: DFI :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.