Jump to content



αγορα notebook


kortha

Recommended Posts

γεια σας παιδια!!!!

παρακολουθω ολα τα ποστ που κανετε σχετικα με τα νοτμπουκ και θα ηθελα και εγω

την γνωμη σας σχετικα με το τι να αγορασω.

να σας πω οτι διαθετω μεχρι 1800-1900 ευρω με φπα!!!

με ενδιαφερει κατι αξιοπιστο οσο γινετε απο αποψη βλαβων

η χρηση που το θελω ειναι να κανει για ολα εκτοσ απο παιχνιδια και πολι βαριες εφαρμογες

θελω καλη αναλυση στην οθονη επειδη η κοπελια μου ειναι δικηγορος

εχω καταληξει σε καπια μοντελα

1. hp pavilion 7376ea p4 3.2ghz 80gb disko 512ram

2. fujitsu-siemens a 1630 amd 3700+ 80gb disko 512ram

3. fujitsu-siemens m 1425 m 1.8ghz

4. toshiba m30x-118 Centrino - Pentium M 735 (1.7GHz), 2x256MB, HDD 60GB, DVD±RW, Card Reader, 15.4" WXGA+, ATI Radeon 9700 64MB, Wi-Fi, 4xUSB 2.0, FireWire, IrDA, S-Video In, Modem, LAN, Windows XP Home GR/EN, 2 χρόνια εγγύηση

και δεν ξερω και απο hp-compaq τι καλο παιζει μου εχουν πει για τισ σειρες nc nx nw

τι να πω αλλο εχω μπερδευτει αρκετα αλλα πιστευω να με βοηθεισε τε

περιμενω τισ αποψεισ σας!!!!!!!

ευχαριστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

οντως, να ελεγες οτι ασχολειται με graphics να το καταλαβω :)

απο τα 'μηχανηματα' που παραθετεις το πιο δυνατο πιστευω οτι ειναι το Αμιλο 1630...

για να δεις δυναμη αντιστοιχη απο centrino πρεπει να πας στα 2.0 και πανω...

σε p4 απο κει και περα μονο απο 3.4 και πανω και φυσικα οχι απλο prescott ...αλλα και παλι θα εχεις αλλα προβληματα (ηχου και θερμοκρασιας)

αρα Α64 ή centrino 2.0+ αλλα το πρωτο το βρισκεις πιο ευκολα σε καλυτερη τιμη και καλυτερες υλοποιησεις 'συνολικα' (με καρτα γραφικων καλη κλπ)...

αν ΔΕΝ βιαζεσαι τρομερα πολυ περιμενε λιγο καιρο που ερχονται τα λαπτοπακια με νεες καρτες γραφικων ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.