Jump to content



FIFA 15 DEMO προβλημα


osfp1980

Recommended Posts

Mε το συστημα της υπογραφης ειχα και εγω το ιδιο θεμα με τα ρολογια της καρτας.Εβαλα απο τον πινακα ελεγχου της Nvidia στην διαχειριση ενεργειας για το Fifa15 Demo προτιμηση μεγιστων επιδοσεων και εστρωσε..Επαιξα και αγωνα και ολα καλα!

εχω δοκιμασει τα παντα και αυτο που λες απο χτες αλλα τιποτα :rant::rant::rant:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

απο τα νευρα μου γελαω.Δε μπορω να δεχτω μια τετοια εταιρια να βγαζει ενα demo με ΤΟΣΑ προβληματα.

να εχει βγει λιστα ολοκληρη με προβληματα.Παιχνιδια σε Linux ΛΙΓΟΤΕΡΑ πραγματα πρεπει να κανεις πιστευω

ντροπη και ευχομαι να μη πουλησει ουτε ενα παιχνιδι.

ΟΥΣΤ

Υ.Γ ετσι οπως εγινε install ,παταω play , error , unistall...

γεια σας

Link to comment
Share on other sites

2 μερες ; 2 δευτερολεπτα εγω..

καλα ενταξει δεν ειμαι φαν.Δε θα επαιζα.Ο αδερφος μου ηθελε να το δει και για αυτο το κατεβαζα.Αλλιως ναι , θα τραβαγα γολγοθα οπως εσεις.

Link to comment
Share on other sites

2 μερες ; 2 δευτερολεπτα εγω..

καλα ενταξει δεν ειμαι φαν.Δε θα επαιζα.Ο αδερφος μου ηθελε να το δει και για αυτο το κατεβαζα.Αλλιως ναι , θα τραβαγα γολγοθα οπως εσεις.

Δεν είμαι φαν, ήμουν, pro έπαιζα...απλά μετά από καιρό είπα να δοκιμάσω ένα ποδοσφαιράκι να αλλάξω λίγο από το bf4, αλλά που ??? με την κωλοεταιρία...

Έγινε επεξεργασία από Lamogio
Link to comment
Share on other sites

το προ έμεινε πολύ πίσω όμως. το fifa είναι πολύ προστά σε σχέσει με το pro ας ελπίσουμε στο μέλλον να αλλάξει αυτό

Έγινε επεξεργασία από AstraLgr
Link to comment
Share on other sites

το προ έμεινε πολύ πίσω όμως. το fifa είναι πολύ προστά σε σχέσει με το fifa ας ελπίσουμε στο μέλλον να αλλάξει αυτό

Προσωπικά θα παίξω ένα game γιατί μου αρέσει και όχι επειδή είναι "καλύτερο". Δεν με πολύ απασχολεί πιο από τα 2 θα είναι "καλύτερο" αλλά θέλω να ΠΑΙΖΕΙ...όχι να κρασάρει επειδή έτσι του γουστάρει...

Link to comment
Share on other sites

τα crash και τα προβλήματα λύνονται . το gameplay δεν αλλάζει τόσο εύκολα και του fifa είναι πιο ωραίο και διασκεδαστικό .

τώρα για τα crash fail είναι τις εταιρίας όπως και πολλά αλλα games ότι πληρώνουμε παίρνουμε στα πιο πολλά games λιγότερο του 80% από αυτό που λένε ότι μας δίνουν

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου δουλεψε !!! :beer:

το εκανα απεγκατασταση και το ξανακατεβασα.

μετα στα εγγραφα στο FIFA 15 DEMO εβαλα αυτες τοις ρυθμησεις

MSAA_LEVEL = 0

RENDERINGQUALITY = 1

RESOLUTIONHEIGHT = 720

RESOLUTIONWIDTH = 1280

WAITFORVSYNC = 1

εβγαλα τα παντα απο το αρχιο του dxcpl και ξεκινησα το παιχνιδι τα ρολογια της καρτας

δουλευουν κανονικα και ολα μια χαρα.

μπορω να πω οτι ο ΤΙΤΑΝΑΣ μου το εχει για την πλακα του !! :beer:

Link to comment
Share on other sites

τωρα που δουλεψε μεγαλωσα την αναλυση και εχει αυτες τοις ρυθμησεις

AUDIO_MIX_MODE = 0

CONTROLLER_DEFAULT = 0

DISABLE_WINDAERO = 0

FULLSCREEN = 1

MSAA_LEVEL = 4

RENDERINGQUALITY = 3

RESOLUTIONHEIGHT = 1920

RESOLUTIONWIDTH = 3240

VOICECHAT = 0

WAITFORVSYNC = 0

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το παιχνίδι, με κάποιες βελτιώσεις θα είναι μια απολαυστική εμπειρία το retail.

Γρήγορος ρυθμός που σε κρατάει στην τσίτα.

Ευλυγισία παιχτών που πλέον δεν στρίβουν σαν καράβια.

Ωραίο passing game.

Πολύ ικανοποιητική φυσική στα shoot.

Εκπληκτικά animations και αποκρούσεις τερματοφυλάκων.

Τουλάχιστον στο AI του multiplayer, υπάρχει δυνατότητα λάθους που καθιστά το παιχνίδι πιο διασκεδαστικό (π.χ αν δείτε τι έπνιξε ο Mignolet θα φρικάρετε, δεν έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο)

Γραφικά στους θεατές και γραμμές στο χορτάρι από τάκλιν κτλπ

Γενικά σου δίνεται η αίσθηση ότι η ελευθερία κινήσεων έχει πρωταγωνιστικό παράγοντα και φέτος και αυτό είναι κάτι που με ενθουσιάζει.

ΥΓ. Κάτι άκουσα ότι ο απαυτός του PES 2015 είπε ότι το φετινό θα είναι το καλύτερο ποδοσφαιράκι που έχουμε παίξει ποτέ...

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Γ. Κάτι άκουσα ότι ο απαυτός του PES 2015 είπε ότι το φετινό θα είναι το καλύτερο ποδοσφαιράκι που έχουμε παίξει ποτέ...

μακάρι φιλε καλο είναι να έχουν ανταγωνισμό για να κάνουν καλλυτερα games

Link to comment
Share on other sites

Εχω παλιο συστημα (Phenom 2 X4, Nvidia GTX-460) και το παιχνιδι μου παιζει οριακα.

Λετε να φταιει η CPU ή η GPU?

Την GPU μπορω να την αλλαξω, αλλα την cpu δυσκολα, θα θελει και μητρικη και μνημες κλπ

-------------------

To demo παντως γ@μει, μου θυμισε εποχες pro και ps2, εχει μηδενιστει αυτο το 'input lag' που ειχε.

Σε λεπτομερειες αλλες δεν αξιζει να μπουμε, θα δουμε την τελικη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.