Jump to content



Πωλείται Gigabyte R9 280X 3GB


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Πωλείται R9 280X Gigabyte (GV-R928XOC-3GD (rev. 2.0)) δείτε το παρακάτω link για περισσότερες πληροφορίες

GIGABYTE - Graphics Card - AMD - PCI Express Solution - Radeon™ R9 200 series - GV-R928XOC-3GD (rev. 2.0)

Μερικά λόγια είναι αγορασμένη από το κατάστημα Msystems στις 11/12/2013 έχει ακόμα εγγύηση 2 χρόνια και κάτι μήνες (συνολικά 3 χρόνια εγγύηση) , υπάρχει το κουτί της με όλα τα παρελκόμενα της + απόδειξη αγοράς κανονικά !

Η χρήση της ήταν καθαρά για video games ούτε O/C ούτε mining , μόνο παιχνίδια !

Φωτογραφίες μπορείτε να δείτε στο παρακάτω σύνδεσμο

http://www.thelab.gr/oi-dikes-sas-parousiaseis/280x-versus-5870-truth-mini-review-gigabyte-130044.html

Τιμή 240 230 ευρώ !

Θα προτιμηθούν άτομα από Αθήνα !

*edit

μπήκε και σε άλλο φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

ψιλο offtopic αλλα την εχω και εγω και ειναι τουμπανη, το μονο κακο της ειναι το φασαριοζικο φουρφουρι και η ζεστη που βγαζει :p (για το χειμωνα ειναι καλη)

Αξιζει να την αγορασετε

Link to comment
Share on other sites

Προς Mods έχω διαβάσει τους κανόνες και αυτό το μήνυμα δεν αποτελεί Bumb αλλά μέρος της συζήτησης που ξεκίνησε ο [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION]

H κάρτα είναι σχετικά αθόρυβη αλλά όπως έχω γράψει στο review την έχουν lockarei στους 70/72 βαθμούς δηλαδή θα ανέβει η ταχύτητα των fans όσο χρειαστεί για να την κρατήσει κάτω από τους 72 βαθμούς (η κάρτα είναι σχεδιασμένη να δουλεύει εώς safe 80/85 καλό είναι να μην πιάσει ποτέ 90+ (ζημιά μπορεί να γίνει στα σίγουρα αν πιάσει 100 βαθμούς όπως και σε όλες τις κάρτες του εμπορίου))

Μέχρι 60% δεν ακούγεται στα δικά μου αυτιά το καλοκαίρι που πέρασε πριν λίγους μήνες τις καυτές μέρες 38+ στο δωμάτιο έφτανε 34/35c με όλα τα fourfouria στο full και 70-75% τα fans της κάρτας γραφικών δεν ξεπέρασε τους 78 βαθμούς :banging:!

παίζωντας BF4 με mantle που είναι πιο απαιτητικό !

Συγγνώμη αν σας κούρασα !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.